Jakie naturalne nootropy ?

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 56 / / 0

Ingredients in 3 caps

Ashwangandha PE 2.5% 150 MG
Oolong Tea Extract 100 MG
Ginseng, Chinese Panax 500 MG
Resveratrol 200 MG
Maca powder 300 MG
  • 24 / / 0

Zaczynałbym zawsze od odpowiedniej dawki Omega 3 (ponad 2g DHA i EPA). Dalej można dobierać pod siebie adaptogeny - rhodiola rosea, ashwagandha, żeń-szeń (ten na mnie najlepiej działa).

A najlepszym naturalnym nootropem jest porządna micha - nie żreć syfu ze składem na kilkanaście linijek, dostarczać odpowiedniej ilości kalorii i makro, dbać o gęstość odżywczą. Na niektórych mocno nootropowo działa dieta ketogeniczna, ale tu trzeba operować odpowiednią wiedzą.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Illinois 11. stanem z legalną marihuaną

Podpis gubernatora J.B. Pritzkera złożony we wtorek przypieczętował historyczną decyzję stanowego Kongresu o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnym w Illinois. Nowe prawo wejdzie w życie dopiero 1 stycznia 2020 roku.
  • 15 / / 0

jakie naturalne nootropy będą dobre na 'odmulenie'. głównie w godzinach po południowych. bo z rana pije potrójne espresso i tak od 8 do godziny 12:00/13:00 jest okej, później już mam taką zmułe, że najchętniej poszedłbym spać. czasem daję radę do 14, ale to już maks. brałem Adrafinil + PEA + choline + noopept i było fajnie, pomagało mi, ale nie chce walić tyle chemii, bo już biorę różne suplementy.
  • 911 / 59 / 19

30 października 2016panburger pisze:
Na niektórych mocno nootropowo działa dieta ketogeniczna, ale tu trzeba operować odpowiednią wiedzą.
Chciałam napisać to samo - przetestowałam wszystkie wyżej wymienione suplementy i hajs w błoto. Na skręcie (!) weszłam w ketozę i miałam miesiąc (a najbardziej przez 2 tyg pierwsze) takiego powera i euforię, że po niczym takiej poprawy nie miałam.
  • 2 / / 0

huperzyna a 1% ekstrakt mi szybko zaczeła pomagać stosuje 2 dni dopiero, lepiej działa z kofeiną i brahmi, 5htp, ashwagandhą,różencem gór, miłorząbem, l- teaniną np. mi wystarczy ok 15-20mg jednak to dopiero 2 dzien wiec za wiele nie wiem jeszcze na jej temat, jednak dotatkowo działa z tego co wyczytałem antagonistycznie na receptor nmda
  • 125 / 12 / 0

Opisze ktoś ? Poleci , czy samo Brahmi jest skuteczne na pamięć? Krążenie mózgowe?
  • 1549 / 36 / 0

W teorii tak.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata