Perazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 36 / / 0

Ludziska powiedzcie mi, ile dni muszę nie brać perazyny, żeby swobodnie i bez jakichś dziwnych jazd spożyć nie duża ilość alkoholu.
  • 7241 / 705 / 0

@ToMashov
Zależy od wielu czynników.Jakie dawki brałeś, jak długo.Optymalnie to ponad miesiąc na czysto i będziesz mógł się spokojnie napić. :wino:

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Szklarnia z konopiami na czterech kółkach

Jak się okazało w niemieckim aucie mężczyzna hodował nielegalne rośliny.
  • 36 / / 0

@UJebany Miesiąc ? :OOO No dawki to tylko 50 mg na dobę więc chyba to można zaliczyć do minimalnego dawkowania. Pytam tak profilaktycznie, ale myślałem, żeby polecieć w tango za jakies 2 tygodnie po dluzszej abstynencji.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 7241 / 705 / 0

@ToMashov
Daj sobie chociaż 3 tygodnie.Chyba wytrzymasz ten tydzień więcej :patrzy:
  • 36 / / 0

No cóż... A więc coś we mnie pękło i po 4 miesiącach abstynencji poleciałem w 2 dniowego tripa. I nasuwa się pytanie, jakie szkody mogłem narobić, gdy od 3 miesięcy biorę perazyne, pregabalinę i neurotop podczas tego wypadu ? ( Warto by było jeszcze dodać, że podczas tego tripa wleciała też amfetamina ok. 200 mg po roku przerwy )
  • 2391 / 485 / 0

Trudno to oszacować, pytasz o szkody w terapii? Jeśli doszedłeś do siebie i nie czujesz różnicy to chyba wszystko w porządku i nie ma co dzielić włosa na czworo? Nie zachęcam do ponownych eksperymentów, bo każdy kolejny raz wiąże się z coraz większym ryzykiem zaburzenia terapii.
  • 7241 / 705 / 0

@ToMashov
Taki mały wyskok raczej nie powinien zaburzyć kuracji.Ale jak chcesz już coś brać to najlepiej wypij sobie od czasu do czasu 1-2 piwka i na tym pozostań.
  • 36 / / 0

Dzięki wielkie za odpowiedź ;) Ufff, no to już mi lepiej i mam nadzieję, że nie zaburzyło to terapii. Wziałem się za siebie, tylko bieganie, witaminki i leczenie ale coś mi zdrowo odwaliło, jakis szatański głos w podświadomości i poleciałem ( pewnie dlatego bo wszystko było na wyciągnięcie ręki ). Ogólnie to lecze nerwice i obsesyjne skupianie się na sercu i myślałem że wszystko spieprzyłem, ale wydaję mi się, że jest w miarę stabilnie. Na pewno gorzej, ale miejmy nadzieję, że to kwestia czasu :)

---------------

To znowu ja xdd A wie ktoś może czemu tak kategorycznie nie powinno się mieszać alkoholu z perazyna i neurotopem ?

Scalono. taurinnn
  • 367 / 42 / 0

Może dlatego że, osłabia wątrobę, która i tak dostaje po dupie, albo dlatego że, nasili się sedacja oraz efekty uboczne perazyny urwie ci się film po małej ilości możesz zasłabnąć ale to śmieszne nie xdd ?
  • 138 / 18 / 0

czy wam też po perazynie trzęsą się ręce tak że o ja pierdole? zauważyłem to juz wcześniej, ale ostatnio wrzuciłem 75 mg przed pracą bo byłem mega zestresowany (nowa praca+wrzucenie na głębokie wody+praca z ludźmi przy fobii społecznej i zespole leku uogul ionego) i tak mi zaczęło łapy telepać że nie mogłem trafić w odpowiednie miejsce na tablecie. Dodam do tego że biorę kwas walproinowy i clonazepam z którego schodzę, ale jestem jeszcze na na tyle wysokiej dawce że działa raczej przeciw drgawkowo, niż obniża próg. Pomimo tego po perazynie nie potrafię powstrzymać drżenia rąk. Do następnej wizyty u czarodziejki będzie mi musiał służyć jedynie jako nasenniak, a na wizycie musi wykombinować cos innego, bo przez to telepanie na dzień się dla mnie nie nadaje. A szkoda, bo oprócz początkowej senności którą można zwalczyc, koila mnie w miare i w przeciwieństwie do kwety która kiedyś brałem nie czułem się jakbym dostał po łbie
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata