Tantum rosa

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 18 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2014
  • 1882 / 202 / 1

Wyjątkowo podzielam zdanie delcsajko :)
Rejestracja: 2016
  • 208 / 45 / 0

17 czerwca 2019KapitanAizen pisze:
Jak Wam zależy na tym żeby się naćpać deliriantami to mniej szkodliwą opcją będzie dimenhydrynat. Też macie bez recepty w aptece i nawet ekstrakcji robić nie trzeba.

Jeśli natomiast chcecie się naćpać czymkolwiek to DXM. Ten drag ma się prawo spodobać i ma stosunkowo mało skutków ubocznych.
To x100, cipacz to bardziej trutka niż rekreacyjna substancja. Jako że jest sporo szansa że nie będzie się wam chciało robić researchu - po paczce Acodinu (300mg DXM) na głowę na pierwszy raz będzie spoko, 450 (3 blistry) jeżeli chcecie mocno.
Dimenhydrantu bym nie polecał specjalnie jak badzo na delirianty nie jesteście nastawione, nic specjalnie zabawnego też.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Zdradziły ich nosy zabrudzone amfetaminą

Policjanci z ogniwa do spraw nieletnich i patologii postanowili sprawdzić mieszkanie w Otwocku, gdzie mógł ukrywać się nieletni, który w wyznaczonym terminie nie stawił się w zasądzonym wobec niego Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.
Rejestracja: 2019
  • 53 / 10 / 0

A nie lepiej jakieś lekkie psychodeliki lub stymulanty, np MDMA? Dawanie dysocjantów (a w szególności deliriantów) osobie z problemami psychicznymi i martwić się o zdrowie tejże osoby to jak kazać niepełnosprawnemu jeździć na łyżwach i dziwić się że się wyjebał. Rozumiem że łatwo dostępne, ale naprawdę, jest sporo innych legalnych substancji (np RC). benzydamina + osoba z problemami psychicznymi to najlepszym wypadku lęk, paranoje itp, przez smierć (nieprawdziwe rzeczy wydają się prawdziwe i można się troszkę pomylić, zwłaszcza jeśli nie jest się w pełni sił psychicznych) aż po permanentne zaburzenia psychiczne np. schizofrenia paranoidalna)

Jesli jednak jesteś na tyle popierdolony żeby jej to dać to miej przy sobie jakieś benzo i telefon z przyszykowanym numerem ‚112’. Przydatna może też być kasa na jej późniejsze leczenie psychiatryczne.

Z opisu substancji:

„Nie powinieneś łączyć benzydaminy z innymi używkami, jeżeli nie masz wystarczającego doświadczenia.
Nie bierz, jeżeli masz takie schorzenia jak: choroba psychiczna, choroby wątroby lub nerek, nadciśnienie, problemy z sercem.”
Rejestracja: 2015
  • 446 / 85 / 0

Kto mnie zna lub czytał wątek o benzydaminie wie że raczyłem się nią dość często i nie mogę powiedzieć o niej zbyt dużo złego bo mi się takie działanie podobało (wiem, wiem, masochizm) ale proszę.. nie dawać takiej substancji osobie z problemami psychicznymi. Sam trip na niej wygląda jak jakaś choroba psychiczna więc podpisuje się pod postami osób wyżej, to głupi pomysł.
Rejestracja: 2017
  • 321 / 81 / 0

Powiem tak , jedynym gorszym pomyslem jest zjedzenie galki muszkatulowej albo nakiranie sie klejem xD

Obleza was pajaki i robaki , bedziecie widzialy pelzajace cienie to sie zesracie na rzadko %-D
Rejestracja: 2019
  • 361 / 59 / 0

Bólu głowy nie będzie, oprócz tego, że nie zaśniecie przez długi czas. Poza tym, tak jak wyżej, robaki, cienie i zwidy mogą was mocno wystraszyć, możecie stracić nad tym kontrolę. Lepiej zarzućcie sobie acodin, będzie przyjemniej
Rejestracja: 2019
  • 16 / 1 / 0

Nie polecam w moim przypadku po 3 saszetkach miałem bardzo słabe halucynacje pojawiające się tylko w cieniu w dodatku źle się czułem byłem rozpalony, czerwony na twarzy. Gdy wróciłem do domu zmierzyłem sobie Ciśnienie i Ujrzałem 185 górna 128 dolna i puls 140 na widok tego dostałem bad tripa i szukałem w duckduckgo jak najszybciej obniżyć ciśnienie bo byłem pewny że zaraz umrę i jeszcze pewnie przez stres ciśnienie skoczyło jeszcze wyżej , zaczęła boleć mnie głowa , zacząłem sobie skręcać że dostałem wylewu i zaraz umre, głupio sobie pomyślałem że jak się potne to ciśnienie krwi spadnie bo Będzie jej wtedy trochę mniej w żyłach, pochlastałem się po nodze i próbowałem jak najdłużej być w pozycji pionowej dopiero po paru godzinach nad ranem poszedłem spać

Sent from my SM-J600FN using Hyperreal / Talk mobile app

Rejestracja: 2014
  • 183 / 16 / 0

Kurwa nie tantum rosa. Deliryczna faza jest z góry skazana na balans między bad tripem a fazą, w dużej mierze wizje i przywidzenia mają mroczny charakter, to jest drag dla ludzi którzy są gotowi na cierpienie całą noc a nie żeby zacząć przygodę z psychodelikami xD
Posty: 18 Strona 2 z 2
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość