Czy jest dobrze, że w Polsce nie ma plagi kokainowej, tak jak na zachodzie

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 69 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

Również zwracam się z prośbą o napisane posta bardziej przejrzyście, bo totalnie nie wiadomo o co w nim chodzi... A już w ogóle jak ma się do tematu

p.s. coś mi się wydaje, że pisał "pod wpływem" :-D
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / / 0

najarany na bank albo zbombiony alko jakims :D

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Szwajcaria przedstawiła eksperymentalny plan legalizacji marihuany dla dorosłych

Szwajcarscy prawodawcy pracują nad zatwierdzeniem programu pilotażowego, który pozwoliłby na tymczasową uprawę i sprzedaż konopi indyjskich dla dorosłych, ale pełna legalizacja prawdopodobnie nie nastąpi w najbliższym czasie.
Rejestracja: 2013
  • 101 / 1 / 0

Co to za pytanie w ogóle, oczywiście że dobrze. A kwestia rzekomej gorszej dostępności dobrego towaru jaką implikuje brak takowej plagi również jest dyskusyjna, vide feta.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 78 / 1 / 0

Polska jest zbyt biednym krajem, by taka plaga u nas wystąpiła. Lata mijają, a kokaina dalej pozostaje zarezerwowana dla niewielkiego odsetku narkomanów. Ba, nawet osób uzależnionych od kokainy jest niewiele wśród ćpunów, większość "kilka razy próbowała". Na królową stać tylko celebrytów, przy zarobkach szarego człowieka dalej musimy ćpać polską fetę mieszaną z kreatyną i apapem i oszukiwany mefedron po zawyżonej cenie. ;)
Rejestracja: 2012
  • 723 / 66 / 0

Moim zdaniem źle, że zamiast plagi kokainowej mamy plagę research chemicals oraz podrabianych spidów. kokaina jest znacznie bardziej bezpiecznym narkotykiem od ww.
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

dziękujemy ci ekspercie za rozwianie wątpliwości i odgrzanie kotleta
Ostatnio zmieniony 03 marca 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2017
  • 17 / 1 / 0

Pierwszy post po dłuższym czasie czytania forum i półtora roku eksperymentów z kokainą.
Znacznie gorsza jest plaga alkoholowa akceptowana przez państwo polskie oraz wszelkie inne narkotyki. kokaina dobrego sortu nie jest wcale jakimś złem o ile jest rozsądek.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 751 / 0

kokaina o wiele ``zdrowsza`` i bezpieczniejsza niz RCki czy amph.Jak byłby większy popyt na koko to byłaby tańsza i więcej osób by ja brało i nie truło się tym co wyżej opisałem.
Rejestracja: 2018
  • 113 / 27 / 0

Ekskluzywny drag dla bogaczy, gówno prawda. Na zachodzie (UK) dilce rozkminiły temat i po prostu zaczęli sprzedawać mniejsze porcje. 350 pln/g wygląda strasznie, ale wystarczy sprzedawać tylko koperty po 0,3g (jak dobre to starczy na fajny wieczór) po 100 ziko i nagle każdego stać na kokainę. Do tego jak wiadomo, ze sprzedaży detalicznej jest największy profit. No ale sebixy nie potrafią liczyć, a cała Polska wierzy, że kokaina taka ekskluzywna...
Posty: 69 Strona 7 z 7
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1197 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość