Oddanie telefonu przez policję

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 6515 / 708 / 0

Kuzyn niech zagra totalnego ignoranta. Nie wiedział, że uprawa krzaków jest nielegalna (myślał, że tylko posiadanie narkotyków). W ogóle niech powtórzy za J. Kaczyńskim?

To marihuana jest z konopi? Chyba nie... przynajmniej ja nic na ten temat nie wiem ...
https://www.youtube.com/watch?v=fXbCFJ7EcEI
  • 9 / 1 / 0

Sprawa już się dawno zakończyła ale jeśli ktoś jest ciekawy to wyrok śmieszny w trzy dupy. Nadzór rodziecielski składany co 3 miesiące pozdro

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Halucynogeny z grzybów powodują, że zakażone nimi cykady cały czas kopulują

Cykady zarażone grzybami Massopora mają niespożyte pokłady energii i ciągłą ochotę na seks. Do tego stopnia, że tracą przez to część ciała. Okazuje się, że grzyby manipulują zachowaniem owadów, wytwarzając psylocybinę i katynon
  • 20 / / 0

Możecie mi nie uwierzyć ale ja widziałem na Facebooku grupę jakąś "Uprawa marihuany" i gościu ze swojego konta wrzucał zdjęcia krzaków i pytał czy dobrze rosną. Przeraziło mnie to
  • 9 / 1 / 0

Wiesz, niektórzy się nie boją bo mają wszystko przemyślane i leją na to, że ktoś ich "podkabluje" :D Miło, że ktoś tu jeszcze zagląda :))
  • 6515 / 708 / 0

Może mieszka w kraju, gdzie uprawa jest legalna?
  • 9 / 1 / 0

Możliwe, że mieszka w takim kraju, ale jestem na grupce gdzie jest 40k ludzi, grupka dotycząca palenia i uprawy, codziennie ktoś tam zamiesza posta swojej uprawy mimo ze mieszka w Polsce i się nic nie dzieje :)) Trzeba być po prostu ogarniętym w tych sprawach i tyle
  • 20 / / 0

Ogarnięta osoba nie wrzuca zdjęć upraw konopi indyjskich jeśli mieszka w kraju gdzie uprawa jest nielegalna. Sorry ale 100 osób wrzuci i nic się nie stanie 1 osoba wrzuci i będzie zdjęta
  • 9 / 1 / 0

Zgadzam się, masz tez sporo racji
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata