PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 585 / 64 / 0

Poniższy artykuł nie napwa optymizmem. Ja wiem że to "telegraf", wiem że takich artykułów było już kilka ale co mnie specjalnie zmartwilo to fakt iż Francuskie baka przestało działać.
The problem was discovered after staff at several French companies tested positive for opiates in routine urine tests and were judged unfit to work. The employees concerned were adamant, however, that they had not taken any drugs.

Health officials then discovered that they had all eaten poppy seed bread. Tests confirmed that the seeds contained “particularly high amounts of alkaloids,” Dr Alvarez said.
Czyżby naprawdę zajęli się tematem maku? Ciężko uwierzyć żeby cokolwiek zmienili. Jednak w UK też powstawały takie artykuły, czy to o śmierci z przedawkowania czy właśnie o "fałszywych pozytywnych" testach. Po kilku latach takich artykułów nikt nie wierzył że cokolwiek zrobią w tym temacie. Do czasu...

Sam już PST prawie 2 lata nie piłem, z powodu braku surowca. Co nie zmienia faktu że gdybym nagle miał dostęp to ziarna na starych zasadach to nie zastanawiał bym się nawet chwili.

W tym momencie, jedyna nadzieja to że nowe zbiory z Hiszpanii będą warte uwagi. Jeżeli jednak i one przestaną działać, można zapomnieć o herbacie na zawsze.

Kiedyś myślałem że jak producenci doświadczą dużego spadku sprzedaży maku to w jakiś sposób zainterweniują i coś zmienią. Jednak to było mocno naiwne myślenie. Czechy nic nie zrobiły.

W okolicach września, gdy będą w sklepach nowe zbiory z Hiszpanii, okaże się, czy czas się żegnać na zawsze czy zostaniemy ostatnim batalionem wojowników o wolność opiatowego upadku!!!

lol

• 2490 / 205 / 0

zmienić może najwyżej ten co sprowadza mak a nie producent

pierdolenie w tym temacie nie ma zadnego sensu. wszystko juz dawno zostalo napisane po sto razy.
pewnie pare dobrych makow sie jeszcze pojawi, ale to koncowka tematu.

a ja sobie wypilem pare dni temu PST z 1.25kg maku i caly dzien mnie nosiło. pod koniec dnia 3 razy bełt %-D
sama faza taka o, 4/10, spodziewalem się czegoś lepszego.

GDZIE NASZE POKEMONKI WITKACY I JEBEDRIS? %-D

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna
  • 585 / 64 / 0

Wiesz, nie do końca zgodzę się że to pierdolenie. Nie jestem pewien co do Francji ale UK i Hiszpania, nie miały, ogólnodostępnego maku importowanego. Tylko i wyłącznie lokalny i dodatkowo była to tylko JEDNA firma sprzedająca ziarno na cały kraj. Więc gdy taka firma wprowadzi oczyszczanie to cały kraj ma problem.
Żeby się nikt nie przyczepił, piszę tylko o popularnych marketach, największych sieciach. Nie mam na myśli mały sklepików sprowadzajacych towar na własną rękę.

Wg mnie to już jest końcówka ery herbaty. Może jeszcze jakieś delikatne "podrygi" wystąpią.
Chyba że nastąpi cud na co liczę :)

Ludzie się powoli wykruszają z tego działu. Większość przeszła na tabletki, część przestawiła się na inne smakołyki a najmniejsze grono ludzi zupełnie odstawilo i nie chce tu wchodzić więcej. Przynajmniej ja tak to widzę. Z tego co czytałem to Weedkacy wali IV, Alien pewnie to samo, Ty lol co? koda czy majka? Ja na metadonie.
Tylu kojarzę...
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

mak fresco od bakallandu
Seria:
02.2020
8H.1902.39
Francja
Działanie:
Coś tam czuć ale prawie tylko histamina mi weszła.
Tolerancja: niska i zostalo przeplukane 750g
  • 2 / / 0

mak Bakalnuss z stokrotki
seria T20.x.x.x 2020 TURCJA (nie zbyt pamietam)
przepłukałem o 12. jest 19 ja dalej nooduje zrenice niskie, euforia blogostan opiowkurw jak na kodeinie bardziej opłacalne od kodeiny mak ze stokrotki nigdy nie zawodzi jak jest turecki
ale mam niska tolerke na kode wiec moze temu
  • 160 / 20 / 0

hmm, 1 post, prorok niosący wieści o cudzie czy pracownik Bakalnussa? %-D
  • 31 / 3 / 0

Jak niska tolerancja? Bo z jednej strony niska tolerka na kode ale z drugiej piszesz jakbyś pił PST już któryś raz. I ile przepłukałeś? Chyba trzeba sie wybrać do stokrotki <3
  • 243 / 29 / 0

13 czerwca 2019straightsavage pisze:
mak Bakalnuss z stokrotki
seria T20.x.x.x 2020 TURCJA (nie zbyt pamietam)
przepłukałem o 12. jest 19 ja dalej nooduje zrenice niskie, euforia blogostan opiowkurw jak na kodeinie bardziej opłacalne od kodeiny mak ze stokrotki nigdy nie zawodzi jak jest turecki
ale mam niska tolerke na kode wiec moze temu
A dużo brałeś tego Bakalnussa ?
  • 31 / 3 / 0

Zaraz sie okaże ze przepłukał 10kg i tolerancja na kode to 100mg i noody przez pół dnia %-D już nadzieja wróciła więc nawet jak nasz Mesjasz nie odpisze to jutro pewnie spróbuję i podzielę sie odczuciami, tyle ze tez mam bardzo niska tolerancję na kode :v
  • 197 / 25 / 0

Ile to już powtórnych nadejść mejsasza tu było, jakieś nieaktywne gówna typu czeski helcom, kresto czy agi holtex i zawsze to samo wychodziło. Np. zawodnik od helcomów CZ twierdził ze jakaś tam seria działa wykurwiście i że jak nie chcemy sprawdzać to będzie więcej dla niego. Z ciekawości nawet sprawdziłem jego rewelacje i oczywiście wielki chuj. Tak samo ostatnio było gadane coś o Adze Holtex czechy z datą do 03.2020,nawet jest w MF oceniona na 2, ale testowałem ją DWA RAZY z różnych źródeł (1,4kg oba razy) i jedyne co mi było to otępienie, może ból głowy. Jak dla kogoś to jest opiofaza to pozdro.
Co do turków z bakallnusa to działają, ale przy jakiejkolwiek tolerce wyższej niż zerowa to się nie opyla (u mnie 1,6kg cośtam smyra ale raczej jako podkład pod coś lepszego, a przypominam że 200g to 8zł, czyli taka faza 2/10 za 64zł xD). Zresztą ostatnio bakallnuss też w chuja leci, bo nowe turki mają datę 03/2020 a są nowsze serie z 05/2020 i są z Czech, także nie dość że w chuj drogo to jeszcze trzeba sie najezdzic bo nie zawsze będzie.
Tyle czasu i hajsu to znacznie lepiej na kode przeznaczyć. Już nie wspominając o lepszych rzeczach
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata