Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3314 Strona 239 z 332
Rejestracja: 2010
  • 174 / 7 / 0

A możesz podesłać jakieś linki do badań , wypowiedzi ?
Bo nie mogę sam znaleźć.

Widzę że Ty też brałeś benzo w ciągu pół roku, do tego czasem mieszałeś z alko więc może to jest przyczyna Twoich objawów odstawiennych a nie prega?
Rejestracja: 2018
  • 462 / 65 / 0

Na benzo alko piłem kilka razy w pół roku. 2-3 piwa. Zdarzyły mi się dwie wpadki na redukcji, gdzie popiłem ostro będąc na >5mg diazepamu.

Przed braniem pregabaliny nie piłem 2 miesiące, czułem się wybornie i nie ma mowy o krzyżówce. Uboki wstrzeliły mi się w 3-4 tygodniu brania pregaby i gdyby nie one bràłbym do dzisiaj.

Jest mnóstwo artykułów i zagranicznych for, nie zapisywałem linków, warto poszperać samemu. Mnie interesował ten fenomen bezpiecznej pregabaliny dopóki człowiek nie wgłębi się w historie ludzi, którym przepisywano to na fibromylagie a po osiągnieciu 600mg/d nie działało.

Był też artykuł o tym, że Pfilzer trochę oszukiwał w badaniach klinicznych na ludziach i trwały one zbyt krótko bo prawdziwe uboki występują po paru latach.

I nie deprecjonuje działania pregabaliny tak jak nie robię tego z benzo - pisze bardziej jako informację dla tych co mogą być bardzo podatni na uzależnienie a myślą, że biorą super bezpieczny środek. Dla jednych obejdzie sie bez konsekwencji, inni beda mieli z tym problem.

Ty bierzesz 75mg co przy max dawce terapeutycznej jest dawką bardzo niską. To tak jak ktoś brałby 0.25mg klonazepamu przy założeniu, że 2 mg to max dawka terapeutyczna.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Zapalisz marihuanę w sklepie tytoniowym?

Marihuanę będzie można palić w przyszłym roku w Chicago w sklepach tytoniowych, w pubach z fajkami wodnymi (hookah) i innych podobnych miejscach, jeżeli te propozycje burmistrz Lori Lightfoot zatwierdzi rada miasta.
Rejestracja: 2010
  • 174 / 7 / 0

Biorę mało ale już dosyć długo i do tego teraz mam zalecenie żeby zwiększyć i sam już nie wiem co zrobić. Niby czuje sie lepiej nie mam już tygodni złego samopoczucia ale z drugiej strony teraz mam częściej krótkie momenty pogorszeń , mdłości itp. Głównie jak czymś się stresuje, jakby mój organizm był nadreaktywny na stres.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

BladziuchnyStrach - IMO to zależy od porycia głowy- czyli chorób psychicznych. Kto ma chorą głowę, może brać to latami, żeby sobie ulżyć. Na razie nie tykam. Na początku dawała mi sedacje i otępienie+faze(nie da się ukryć) Pierwszą dawkę ofc. wziąłem w domu, żeby nie było przypału jak po zolpi i żebym mógł w razie czego, położyć się spać. Drugi dzień, to już mniejsze chodzenie po ścianach. Doszedłem do oczywistego wniosku, że 300mg to za dużo. Kiedy zmniejszyłem do 150 okazało się, że jest okok.
Spacer w dużym mieście był przyjemny. Świat nie był szaro-bury tylko, jak gdyby wszystko zaczęło mieć sens. Stan trochę jak po bz. dla zobrazowania. Na Pregabalinie podjąłem decyzję o korekcji wzroku(umówiony) i kupiłem rower, który mi się marzył. Już go przygotowałem do jazdy. No i drukarkę, żeby choć jedna była w domostwie. Zmieniłem stłuczoną szybkę w Xperii(jak nowa). Ogólnie nie skąpie kasy. Mam coś swojego i zaczynam wychodzić na prostą. Jak ze wszystkim trzeba umiaru. Człowiek dąży do dobrego samopoczucia, krótko rzecz ujmując. Dlatego jazda rowerem po lesie i później pójście na basen, będzie dla mnie nagrodą już dzisiejszego dnia-jest po północy. Pewnie dlatego, nie chcę iść spać tylko siedzę przy lapku.
Rejestracja: 2018
  • 27 / / 0

Witajcie a teraz pytanie za 10000 punktów jak odstawić pragebalinkę w dawce 225 by nie było szoku organizmu i syndromu odstawiennego z góry dzięki za odpowiedz dziś wizyta u magika pewnie ona coś powie ale chce z niej zejść zobaczyć jak się będę czuł i ciekawy jestem waszej opinii z góry dzięki za odpowiedz
Rejestracja: 2018
  • 462 / 65 / 0

To pytanie za 10000 punktów. Jak długo na dawce 225?
I drugie równie ważne - czujesz się uzależniony? Tzn jak pominiesz dawkę to czujesz symptomy odstawienne?

Jeśli tak to im wolniej i mniejszymi ucinkami tym lepiej jak każda zasada odstawiania leku psychoaktywnego. Zrzuć 75mg z którejś dawki i obserwuj organizm.

A z czystej ciekawości - czemu chcesz odstawić?
Rejestracja: 2016
  • 311 / 53 / 0

Ja bym schodził małymi krokami 37,5mg-75mg i na każdym progu siedział z tydzień do dwóch tygodni, żeby sprawdzić samopoczucie i żeby organizm nie dostał nadmiernego szoku i dostosował się do nowej sytuacji.

Jeśli pojawiłyby się lęki, to nie pchałbym się w żadne benzo, czy inne gówna, tylko posiłkowałbym się hydroksyzyną - lepsze to niż nic moim zdaniem i u mnie nawet zdaje egzamin, gdy spóźnię się z dawką pregabaliny.

U mnie właśnie jest ten problem że pojedyncza dawka działa dość krótko i niestety muszę wrzucać co do godziny, a właściwie 2 godziny przed czasem, żeby ta w tym czasie się załadowała od nowa..
Rejestracja: 2018
  • 27 / / 0

Pragebalina w dawce 225 na wieczór a biorę ją od maja 2018 i chce zejśc i zobaczyć jak się będę czuł no cóż byłem dziś u lekarza i powiedział mi zmniejszyć dawkę do 150 poczekać na tej dawce 7-10-14 dni jak będzie wszytko wporządku to znowu zmiejszyć do 75 a potem co drugi dzień przez tydzień dwa i zero pregabaliny a do tego oczywiście biorę inne leki mirtazepinę 30 i solian 50 na rano no cóż zobaczymy jak to będzie

a co do dawki to nie ma niestety dawki 27,5 jest tylko 75

a no i dała mi coś w razie w jakiś lech przecichistaminowy w razie W jak pojawi się coś złego a mianowicie diphergan
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 67 / 0

pregabalina jest spoko jako podkład do G/BDO
fenibut tak samo.
Rejestracja: 2018
  • 482 / 55 / 0

12 czerwca 2019szymon0791 pisze:
Biorę mało ale już dosyć długo i do tego teraz mam zalecenie żeby zwiększyć i sam już nie wiem co zrobić. Niby czuje sie lepiej nie mam już tygodni złego samopoczucia ale z drugiej strony teraz mam częściej krótkie momenty pogorszeń , mdłości itp. Głównie jak czymś się stresuje, jakby mój organizm był nadreaktywny na stres.
Po pierwsze możesz zwiększyć do 2x75mg dziennie. Po drugie zwiększenie odporności na stres można osiągnąć stosując cyklicznie odpowiednie protokoły.
Posty: 3314 Strona 239 z 332
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 413 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: amadeuszmocart i 2 gości