Amfa w Grudach

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 850 / 39 / 0

09 czerwca 2019DuchPL pisze:
najlepszy sort w skrócie można rozpoznac po ..
Różnorakie typy ścierwa jadłem ( od praktycznie płynnej , jak plastelina , grudy , pasta .... ) najlepszym sposobem , żeby się dowiedzieć jaki jest towar .. to test :)
Ale - no, dobra feta ma specyficzny zapach , to fakt.
  • 190 / 21 / 0

Pewnie czymś przejebane, i to srogo %-D Kopie po nosie? W sensie czy piecze, czy oczy łzawią? Zapach nieznośny, czy taki nijaki? Generalnie feta czasem występuje w grudach. W październiku ubiegłego roku u mnie w mieście była taka fuka którą trzeba było ciąć żyletką z grudy a później rozsmarować na karcie i poczekać chwile, wtedy się ładnie klepało. Skoro jest słaba to obstawiam że ktoś ją czymś przejebał. A no i spływ. Jest? Jeśli tak, to jaki? Zawze możesz pobawić się acetonem, on też ci dużo powie na temat czystości towaru.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Imigrantka zostanie deportowana za posiadanie marihuany. Pomimo legalizacji

Sąd apelacyjny w Kalifornii orzekł, że legalizacja marihuany nie chroni imigrantów przed deportacją, jeśli zostali skazani, zanim wyborcy podjęli w 2016 roku decyzję o legalizacji.
  • 358 / 34 / 0

amfę w bardzo twardej grudzie, którą niedawno testowałem mógłbym uznać za jedną z najlepszych jakie brałem.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata