Efedryna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 223 / 12 / 0

Jak to jest możliwe, że to wisi do sprzedazy na allegro? warto to brać mial ktos stycznośc?
  • 27 / 2 / 0

efedryna to pochodna amfetaminy więc odpowiedź masz samą w sobie, oczywiście jest ileś tam razy słabsza od fety. Ja miałem styczność z pseudoefedryną która z kolei jest pochodną efedryny tyle że jeszcze słabsza. Efekty jakie miałem to pobudzenie , lekka euforia i zanik głodu, a przynajmniej tyle pamiętam bo od ostatniego zażycia dużo czasu minęło.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

31-latka, której dziecko zmarło po nakarmieniu go piersią, uniknie więzienia

Matka z Pensylwanii, której 11-tygodniowy syn zmarł po tym, jak podała mu z piersi mleko przesycone śmiertelnym koktajlem narkotyków, uniknęła więzienia.
  • 55 / 4 / 0

Znalazłem tam tylko 2 produkty. W opisie żadnego nie ma podanej informacji, że zawiera efedrynę.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata