Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5025 / 183 / 8

@up: proszę, poprawione
  • 433 / 31 / 0

Proszę o zintegrowanie mojego konta z Narkopedią.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

1,5 roku więzienia dla miłośnika marihuany. Plantację założył w rezerwacie przyrody koło Chełmna

Był już karany za uprawianie marihuany w domu. Ponieważ dostał wyrok "w zawiasach", szybko zabrał się do działania. Tym razem plantację urządził poza domem, w rezerwacie przyrody koło Chełmna.

hyber123help

• / / 0

Witam, mam problem z zalogowaniem się. Otóż sprawa wygląda następująco : zapomniałem hasła, więc wysłałem sobie na email nowe, skopiowałem je, aktywowałem nowe hasło linkiem, no i przechodzę do logowania a tam dalej informacja o błędnym haśle i komunikat : nowe hasło zostało już aktywowane, no i sytuacja powtarza się już 4 raz. Wykluczam błędne skopiowanie/wklejenie hasła w panelu logowania.Pierwszy raz takie coś mi się dzieje. Ktoś wie co poradzić ?
  • 3381 / 536 / 0

W tej sytuacji administrator może Ci pomóc. Napisz e-maila na surveilled@hyperreal.info
  • 798 / 7 / 104

Wyczyściłeś ciasteczka?
  • 47 / 2 / 0

Witam mam problem
Jak zmienić login na hyperreal ?
  • 5025 / 183 / 8

12 czerwca 2019Awsco pisze:
Jak zmienić login na hyperreal ?
Napisz do mnie wiadomość z propozycją nowego loginu.

Nazwa użytkownika musi mieć długość od 2 do 20 znaków i składać się tylko z liter i cyfr.

— Jak wybrać nową nazwę użytkownika?
Niestety, użytkownik nie może samodzielnie upewnić się, że login, który chce przyjąć jest wolny. Konta, które zostały deaktywowane, z poziomu użytkownika są niewidoczne. Poniżej najbardziej efektywna metoda sprawdzania:
  1. Dopisz propozycję swojego loginu na koniec adresu
    Kod: Zaznacz cały
    https://hyperreal.info/talk/hyperrealowicz/
    i sprawdź, czy pojawi się profil użytkownika. Jeśli tak, to musisz wymyśleć inny nick. Jeśli nie – przejdź pkt 2.
  2. Skopiuj link → search.php?keywords=&terms=all&sc=1&sf= ... aj&author=i wklej go do swojego paska adresu, po czym dopisz swój proponowany login na jego końcu i załaduj stronę. Jeśli otrzymasz komunikat „Nie znaleziono elementów spełniających kryteria szukania.”, to możesz taki nick podesłać.
  3. MIMO POWYŻSZEGO, polecam przysyłać kilka nicków i zamienię na pierwszy w kolejności, który będzie wolny. Informacja, jaki jest Twój nowy login zostanie wysłana na skrzynkę pocztową, na którą zarejestrowane jest konto.
Aby zmaksymalizować szanse na otrzymanie wybranego przez Ciebie loginu, polecamy wybierać login zawierający liczby.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata