Amfa w Grudach

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 19 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2007
  • 872 / 59 / 0

09 czerwca 2019DuchPL pisze:
najlepszy sort w skrócie można rozpoznac po ..
Różnorakie typy ścierwa jadłem ( od praktycznie płynnej , jak plastelina , grudy , pasta .... ) najlepszym sposobem , żeby się dowiedzieć jaki jest towar .. to test :)
Ale - no, dobra feta ma specyficzny zapach , to fakt.
Rejestracja: 2018
  • 369 / 46 / 0

Pewnie czymś przejebane, i to srogo %-D Kopie po nosie? W sensie czy piecze, czy oczy łzawią? Zapach nieznośny, czy taki nijaki? Generalnie feta czasem występuje w grudach. W październiku ubiegłego roku u mnie w mieście była taka fuka którą trzeba było ciąć żyletką z grudy a później rozsmarować na karcie i poczekać chwile, wtedy się ładnie klepało. Skoro jest słaba to obstawiam że ktoś ją czymś przejebał. A no i spływ. Jest? Jeśli tak, to jaki? Zawze możesz pobawić się acetonem, on też ci dużo powie na temat czystości towaru.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Pracownik apteki Farmville zignorował normy dotyczące opioidów

Farmaceuta z apteki Farmville zlekceważył powszechnie przyjęte normy dotyczące wydawania leków opioidowych. Zapłaci za to wysoką karę.
Rejestracja: 2018
  • 487 / 56 / 0

amfę w bardzo twardej grudzie, którą niedawno testowałem mógłbym uznać za jedną z najlepszych jakie brałem.
Rejestracja: 2015
  • 17 / / 0

Zgodzę się z kolegą wyżej. Z 2-3msc temu miałem dostęp do fety w ogromnych, twardych, białych grudach. Normalnie 10g w jednej bryle. Niemiłosiernie śmierdziała, w nos nic nie bolało za to smak gorzki, jeszcze gorszy od zapachu. Nigdy w życiu nie jadłem lepszej fety(a trochę czasu już podjadam ;p), dobry szczur na spokojnie starczał na dwa nie przespane noce. Szkoda że źródełko się już skończyło, jedno dobre że odechciało mi się walić to gówno co jest na mieście, może moja Królowa jeszcze kiedyś wróci :D Twoja to najwidoczniej nieudana synteza lub rozjebany sort w postaci grud.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Kolega pobierał swojego czasu całkiem niemałe ilości władzia tj. minimum kilkaset g na przerzut więc miał okazję widywać temat w lepszej jakości niż ten spotkany na mieście. Z jego obserwacji wynikło, że najlepsze prądy były:

1) w wielu średniej wielkości grudach (ok. 10 - 15g każda)
2) koloru żółtego
3) jebały jakby w środku lipca w sklepie rybnym padła klimatyzacja
4) były suche

Podobno żółty kolor spowodowany był metodą produkcji.

Spływ był okrutny a przy wejściu potrafiło przyszczypać w klamkę :nos:

Zauważono też, że żółty prąd robił o wiele większy bajzel pod kopułą niż ten koloru białego :cojest:
Rejestracja: 2007
  • 875 / 51 / 0

Przesadzacie z tymi grudami, to tylko dla lepszego transportu. Można je zrobić z prochu w dowolnym momencie dystybucji. Przynajmniej tak twierdził znajomy diler.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Tak można ale łatwo odróżnić "prawdziwą" grudę od tej zrobionej przy mieszaniu. Prawdziwe są cięższe i przy kruszeniu słychać takie puste pęknięcie. Te zrobione podczas bebrania (buzon + coś tam + krople do oczu, wymieszane, ściśnięte mocno w worku foliowym i wysuszone) są lżejsze i łatwo się rozpadają.
Rejestracja: 2019
  • 11 / 4 / 0

amfa formuje się w lekkie grudy przy suszeniu, delikatny zapach zawsze pozostaje, ale bez przesady. Z biegiem czasu materiał nie robi się twardy, rozgniata się łatwo i dobrze formuje się kreski. Konsytencja to wina siarczanu, który łączy 2 mole zasady z 1 molem kwasu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 68 / 9 / 0

tylko raz dostałem w prochu, więc trochę się znam na grudkach xd.
zazwyczaj dobra amfa ostro specyficznie kurwi jak się otworzy sreberko i jest w miękkich lub z zewnątrz twardych grudkach, które się przylepiają całe do karty. to, że jest lekko żółta, nie ma znaczenia. jak gruda jest twarda i się prawie nie przylepia do karty to znaczy, że jest stara. ogólnie dobra fuga to świeża fuga i im bardziej kurwi i jest bardziej mokra tym lepiej. i proszę nie mylić "mokrości" z "oleistością", bo czasami widziałem tematy co były oleiste, prawię w ogólę nie miały zapachu i praktycznie nie działały.
Posty: 19 Strona 2 z 2
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 809 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rossana i 0 gości