Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8988 Strona 783 z 899
Rejestracja: 2017
  • 221 / 13 / 0

ja to hel wale to wiesz ;)
Myślałem że ten klon jest jakiś fajnym dragiem takie ceny kosmiczne z drugiej ręki po 100 zł za pake to spodziewałem sie jakiegoś fajnego ujebania coś ala opio a tu chujnia wyszła.
Za 1 szym razem poczułem lekkie wejście na ciało a po paru testach to w ogóle nic nie czuje.
Nie wiem po co to ludzie kupują.
Rejestracja: 2017
  • 1769 / 433 / 0

nie jest fajnym dragiem, ale jest za to bardzo dobrym lekiem. najlepiej działa kiedy człowiek jest w stresującej sytuacji, gdzie odczuwa duży poziom lęku. idealnie wycisza, działa nasennie i przeciwdrgawkowo. nadaje się jak najbardziej na bezsenność lub zjazd po stymulantach. w tym przypadku dawka rekreacyjna jest równa dawce terapeutycznej - 0,5-2 mg. moim zdaniem powyżej 100 zł za paczkę 2 mg to jest przesada.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Epidemia koronawirusa. Brytyjczycy mają bossa narkotykowego z objawami

Podejrzany o handel narkotykami Brytyjczyk Mark Rumble, postawił na nogi administrację więzienia, w którym się znalazł. Pod koniec stycznia w ramach ekstradycji, trafił do Wielkiej Brytanii z Tajlandii.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

klon SOLO to w ogole nie jest drag, chyba ze dla ograniczonych jednostek. Przeciez to ma wartosci cpunerskie jedynie w mixach np. z opiatami. Solo szczyt fazy polega na tym, ze czujesz sie trzezwy, trzeba byc srogim debilem ze to cpac i sobie leb tym kasowac dla "fazy", bo "cpunski lek" a caly cpunerski fejm bierze sie WYLACZNIE z roli tego leku w mixach z prawdziwymi dragami. klon to narkotyk dla true-cpunow i dla true-debili.
Rejestracja: 2009
  • 626 / 31 / 0

Ostatni raz brałem ostatniego maja jakąś dawkę ponad normę. Dziś po czterech dniach poszło najpierw 150mg kody po pół godzinki 2mg klona i widzę ze jest elegancko z tolerancja i miło robi.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

Ja jestem fanem klonazepamu.2 mg i do tego łóżeczko, lapek, muza na słuchawkach.Najlepiej wchodzi wtedy jakiś lofi hip hop czy jazz.Biorę przeważenie kolo 20:00 a przed 24:00 już śpię.Przez ten czas mam rozluźnione mięśnie, klarowność umysłu, żadnych chujowych rozkmin nad życiem.Wszystko jest proste do rozwiązania.
klonazepam :*
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica między członem tzf a rivotril? Dostałem dzisiaj rivotril i ma słodki smak w ogóle smakuje inaczej od clona z tzf. Możliwe że dostałem walka?
Rejestracja: 2019
  • 243 / 15 / 0

11 czerwca 2019haxon pisze:
Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica między członem tzf a rivotril? Dostałem dzisiaj rivotril i ma słodki smak w ogóle smakuje inaczej od clona z tzf. Możliwe że dostałem walka?
Kiedyś pytałem czy jest jakaś różnica to UJebany odpowiedział że brał oba i nie ma.Ja brałem tylko rivotril to był miło słodki, bez mięty.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Ok dla mnie jakoś one inaczej klepią tak lajtowo bardzo. Może już trochę przeżarty tym jestem a dużych dawek nie chce łykać. Spróbuję za parę dni niech trochę z organizmu zejdzie i zobaczymy. Dzięki za info.
Rejestracja: 2018
  • 122 / 5 / 0

2/4mg jak parę postow temu zostało powiedziane - świetnie zarzuca się na sen.
Jeżeli zjem 4mg klona o północy to teoretycznie do której godziny jego działanie antylękowe i przeciwpadaczkowe trwa?
Rejestracja: 2018
  • 1559 / 326 / 24

Czas półtrwania to 18 - 50 godzin. Wszystko zależy od metabolizmu i tego, czy i jak długo jesteś w ciągu. W moim przypadku 1 mg koło 20 działał praktycznie jeszcze cały następny dzień. Przy takiej dawce następnego dnia działanie powinno być mocno wyczuwalne.
Posty: 8988 Strona 783 z 899
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości