Uspokajające i nasenne bez recepty

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2873 / 370 / 0

28 maja 2019Cooba83 pisze:
Pewnie większość z Was słyszała już o kuriozum pod nazwą KnockOut PM. Sprzedawany jest w kapsułkach (30 szt. w pojemniku)
Oto skład tej osobliwej mieszaniny:

fenibut (Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy) 250 mg -
Kwas Gamma-aminomasłowy (GABA) 100 mg -
Ekstrakt ze Świeżbca Właściwego (98% L-Dopa) 100 mg -
5-HTP (5-Hydroksytryptofan) 100 mg -
Pikamilon 100 mg -
Ekstrakt z korzenia waleriany (min. 0,8% kwasu walerianowego) 50 mg -
Ekstrakt z szyszek chmielu 50 mg -
L-Teanina (5-N-etyl-glutamina) 25 mg -
Sulbutiamina 20 mg -
Melatonina (N-acetyl-5-metoksytryptamina) 10 mg -
Piperyna 5 mg -

Skoro w składzie jest Pikamilon, to po co jeszcze GABA. I jeszcze fenibut! Nie rozumiem, pikamilon służy jako relaksator, agonista GABA-A i GABA-B. Korzeń waleriany z kolei działa jak PMA GABA-A, a fenibut agonista GABA-B. GABA w znikomym stopniu przenika do OUN, więc nie wiem, po cholerę w składzie ?! Typowe combo nie wiadomo na co. Mam wrażenie, że im więcej miks zawiera składowych, tym mniejsza wartość produktu, jako całości A co robi tutaj El-Dupa? To ma być combo uspokajające, nasenne czy przeciwdepresyjne? Bo zarówno L-Dópa, jak i 5-HTP oraz Piperyna to składniki przeciwdepresyjne, podobnie jak w pewnym stopniu sulbutiamina. To jest świetny przykład jak wyciągać kasę od naiwnych klientów oferując im rzeczy będące w dużym stopniu , półproduktami. Lewodopa, żeby działać wydajnie i przenikać do OUN w zadowalającym stężeniu, potrzebuje inhiitorów dekarboksylazy DOPA, czyli np. karbidopy albo benserazydu. 5-HTP jedynie w niewielkim stopniu ulega przemianie do serotoniny, która posiada fizjologiczne działanie. GABA w ogóle nie posiada działania fizjologicznego, dopóki nie przeniknie przez barierę krew-mózg, a transportowymi formami GABA są fenibut i pikamilon, które i tak są obecne w tym miksie. Głównym hakiem jest tu oczywiście fenibut, ale co z tego, skoro wiele z jego cennych właściwości jest uśpionych w takim miksie. Świetny przykład jak wyciągnąć kasę. No i jeszcze 30 kapsułek, a przynajmniej powinno być 2 razy tyle i 2 razy mniej składników.
Miałem to gówno, boshe co się namęczyłem w nocy aby zasnąć, wymiotowałem, czułem się jakbym miał hardcore depresję, zwałe.

Skład to porażka, gonisz fenibutową fazkę a reszta substancji się kumuluje i robi ci masakrę z organizmu.

Poza tym jest obszerny artykuł o samym sprzedawcy co on tak naprawdę robi i z czego robi te jego knockouty...

Za darmo bym tego ponownie nie wziął.

@LOBO87 idealnie to opisał.
  • 36 / 2 / 0

Na mnie zawsze ziołowe rzeczy na uspokojenie działały tak że wkurw zamieniał się na smutek. Ale przynajmniej śpi się lepiej po nich. Sen jest bardziej regenerujący, nawet jak nie śpi się długo, no i następny dzień jest lepszy.
Tabletki Kalms w ogóle na mnie nie działały. Nie polecam ich też ze względu na manipulację liczbami. Tabletek jest dużo w niskiej cenie, ale za jednym razem bierze się 3. W ten sposób 40 tabletek wystarcza na nieco ponad 4 dni.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

USA: Liczba zgonów związanych z alkoholem rośnie – zatrważająca statystyka dotyczy zwłaszcza kobiet

Amerykanie „zapijają się na śmierć”, a ilość zgonów spowodowanych alkoholem rośnie jak nigdy, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet – pokazuje nowe badanie. Wskaźnik śmierci wywołanej spożyciem alkoholu wzrósł z 3,1% do 3,6% pomiędzy rokiem 2000, a 2016, podczas gdy ta sama statystyka wśród populacji męskiej wynosi od 1,4% do 1,8% każdego roku.
  • 36 / 2 / 0

Duloksetyna (SNRI) codziennie + krople walerianowe/nervosol raz na jakiś czas
Nie będzie problemów?
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Absolutnie nie będzie, yo!
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata