Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 15 / / 0

No dobrze, nie dostałem niestety odpowiedzi od Stteetarta wiec spróbowałem mixa fenylo z rozencem.
Dodatkowo od jakiego miesiąca przyjmuje kompleks witamin + magnez + lecytyna. Dawka fenylo 100mg około godziny 11:00, w planach przysiąść do angielskiego. Po 30 min zaczęło wchodzić speedowe pobudzenie, nie tego oczekiwałem, ale lubię :)
Zabrałem sie na fali do kompa z zadaniami i tak zleciało mi 5h na pełnym skupieniu, chodź przeszkadzały trochę speedowe zapędy. Jeżeli chodzi o zapamiętywanie to nie zauważyłem specjalnej różnicy, ale z pewnością chęci wzrosły sporo, wiec nauka szła gładko. Czystość myśli na plus, dodatkowo słowna elokwencja podwyższona niż zwykle, chociaż nie narzekam na codzień. Minęło 8h od pierwszej i ostatniej dawki i trzyma całkiem przyjemnie, zdecydowanie do zabrania sie do czegoś jeszcze, a to juz 20:00 :) Posumowujac na teraz to sam rozeniec na codzień robi dobra robote a w miksie z fenylo wyrzuca na kilka godzin z pantofli :) Trzeba pamiętać tez o suplementacji z witaminami i magnezem. Muszę jeszcze spróbować czystego fenylo.

--------------------------------------------------

Prośba o scalenie

Z pewnością ten mix idealnie nadaje sie na wyjście do ludzi, imprezowy jak najbardziej.
Jeżeli chodzi o naukę to tak po 6-7h można na spokojnie przysiąść, schodzi juz pobudzenie, a pozostaje przyjemne skupienie i absolutnie zero chęci do spania. Zastanawiam sie czy w ogole uda sie jakaś kima dzisiaj :)
Dla uściślenia, rozeniec w dawcę 200mg.

Scalono. taurinnn
  • 386 / 17 / 0

Jedyny nootrop, którego działanie czułem w 100% (no może jeszcze idra-21, ale to dla mnie szatański wynalazek i się nie liczy), a próbowałem ich na większość liter alfabetu.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Naukowcy z UW odkryli nowy lek. Jest 5 tys. razy silniejszy od morfiny

Związek chemiczny, wykazujący właściwości przeciwbólowe 5 tys. razy skuteczniej od obecnie dostępnych najsilniejszych środków przeciwbólowych, opracowali naukowcy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego – poinformowała uczelnia.
  • 403 / 65 / 0

Ile rożdńca do miksu?
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

Ktos bardziej rozwinie mixowanie z MDMA/MDA?

Wiem, ze piracetam dobrze podbija dzialanie, lecz chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o glownej atrakcji w tym temacie.

Jesli sie nie myle wrzuta godzine przed lub razem z MDA w proporcji 100mg i 100mg powinna uderzyc mocnym efektem, ktorego wlasnie poszukuje.
Na przykladzie MDMA moze ktos sie wypowiedziec, jesli probowal.
Jest dalej efekt ozywienia umyslowego i checi? Nie powstaje antagonizm czasem w dzialaniu? Najbardziej zalezy i na stymulacji, euforii i lekkiej psychodeli..
No to w sumie na wszystkim
  • 1001 / 157 / 6

@OCPiller
Uważaj na łączenie czegokolwiek co pozytywnie moduluje AMPA lub NMDA z dopaminergikami.
https://en.wikipedia.org/wiki/FOSB#DeltaFosB
  • 471 / 253 / 2

U kogoś zadziałało to anorektycznie, tj. pozwoliło na uzyskanie efektu spadku wagi?
Użytkownik nieaktywny
  • 208 / 12 / 0

Bardziej taki efekt będzie po wellbutrinie bupropionie.

Pisząc o lekach nie używamy nazw handlowych, dla czytelności. taurinnn
  • 2724 / 916 / 0

23 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
U kogoś zadziałało to anorektycznie, tj. pozwoliło na uzyskanie efektu spadku wagi?
Tak zależy od dawki ale mozna troche schudnąć nie bedzie to 10kg a moze 1kg lub 2 kg.
Mi akurat Fenylopiracetam zwiększał chęć na wysiłek fizyczny ( poprawia wydolność psychofizyczną) i zmniejszał chęć na posiłek.
  • 128 / 4 / 0

Fenylo w dawce 80 mg po ciężkim dniu pracy i kiepskiej pogodzie bardzo wyraźnie orzezwil umysł i wyostrzył zmysły- najbardziej z tych nootropow podoba mi się efekt 4K, ogarniam wzrokiem szersze pole widzenia w jakości full HD. Brałem go z cholina. Obecnie stosuję również noopept od dwóch tygodniu który czuje że działa. Mam wrażenie że jednorazowa dawka fenylo to taki ekstrakt z miesięcznej suplementacji noopeptem xP
  • 1655 / 171 / 0

23 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
Do uzyskania wyraźnego efektu supresji apetytu wymagana jest jakakolwiek dosyć mocno zajmująca aktywność umysłowa. Wtedy ten efekt jest najbardziej zauważalny. Dla przykładu: podczas stosowania dawek 150-100-0 miałem tak, że jeżeli usiadłem do skomplikowanego problemu zaraz po zarzuceniu 150mg, mniej-więcej o godzinie 9 rano to praktycznie do godziny 15-16 głód się nie pojawiał. Robiłem mało przerw(bo nie stosowałem wymuszonych przerw)oraz byłem bardzo zaabsorbowany rozwiązywaniem tego problemu*. Dodam, że śniadanie miało 350-450 kcal.

* - np. zadania do zrobienia i pokazania wykładowcy, zadania obliczeniowe.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata