Benzodiazepiny + GBL

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 28 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 309 / 20 / 0

GBL kradnie życie, czas inaczej płynie i te ciągłe dolewki. Do tego zaburzenia snu, sen po parę godzin - dwie lub trzy. Szansa na porażenie ośrodka oddechowego. Brałem to w ciągach, ale solo, bez benzodiazepin, bo wtedy zjazd po przerwaniu byłby jeszcze gorszy. GBL ma za dużą moc, żeby go mieszać z benzo. Jak rzucisz benzo i GBL-a to czym się będziesz ratował? GBL sam w sobie ma moc. Dobrze, że się z nim rozstałem. Raz przedawkowałem i parametry życiowe się zatrzymały. Przewróciłem się i przestałem oddychać. Reanimowali mnie w szpitalu. Na moje szczęście zdążyli.
Rejestracja: 2017
 • 702 / 54 / 0

^ bzdura. zasnąles i tyle.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Ruch „Free Ross” wynajął billboard na Times Square

Czy w końcu uda się uwolnić założyciela Silk Road?
Rejestracja: 2008
 • 310 / 2 / 0

21 lutego 2018Thermoc pisze:
^ bzdura. zasnąles i tyle.
moze wystapic porazenie ukladu oddechowego przy przedawkowaniu i to zadna bzdura. wiem bo mnie to spotkalo i mnie intubowali jeszcze w karetce
Rejestracja: 2017
 • 702 / 54 / 0

pierwsze słysze, ze GBL moze wywoływać depresje oddechową.

czesto jest tak, ze jak ktoś jest nieprzytomny to prewencyjnie zakładają maskę z tlenem i póxniej mówią, że przestawałeś oddychać itp. chcą też troche przestraszyć, pokazać, jacy to oni nie są wspaniali i ze tylko dzieki nim zyjesz (sic)
Rejestracja: 2014
 • 2965 / 403 / 0

Zjebany mix, zamuła - nie czuć gieblowej dopaminy, o euforii można pomarzyć, czystości i w ogóle wydaje mi się że GBL nie chce się przebić przez bzd przez co jest lipa z dawkowaniem i stratą gibelka...
Rejestracja: 2007
 • 1428 / 67 / 0

benzo z gble'm faktycznie moze owocowac wyjątkowo silną sennością, bo w sumie po konkretnej dawce (ale nie przedawkowanej!) samego g moze byc tak ze siedzac przy kompie lep opada. Mix faktycznie bez większego sensu, ale w sumie jak ktos potrzebuje miec dobry stan przeciwlękowy i podkręcona gadkę to zmniejszona ilosć g i kapka benzo moze sie sprawdzic.
Rejestracja: 2018
 • 19 / 3 / 0

Witam,
Pierwszy raz zarzuciłem 2mg eti na zjazd 4cmc, swoją drogą nie pamiętam gdzie zniknął ponad 1g tejże substancji bo nie uwierze że zjadłem ponad 2g (bombka 500mg mi wystarcza bez dorzutek).

(raz zapaliłem kanna ale to raczej bez większego znaczenia)

Oczywiście podczas mojej "podróży" cały czas polerowałem felgi i muszę przyznać że gdy klef zeszedł uzyskałem całkiem przyjemny stan wyjebania, relaksu you know what I mean right, bro?
Czy ten miks ma znaczenie nie wiem, ale jeśli jutro rano nie będzie zbyt dużych ubytków w pamięci spróbuje z większymi dawkami eti, i dam tutaj znać jak poszło.
Rejestracja: 2010
 • 4469 / 710 / 25

Ja kiedyś po GBL + alko + benzo zasnąłem na kanapie.
Ocknąłem się i zdałem sobie sprawę, że zapominam oddychać.
Myślałem, że jak zasnę to się nie obudzę.
Siedziałem tak otumaniony oddychając głęboko.
W końcu GBL przestał działać i wszystko wróciło do normy.
Posty: 28 Strona 3 z 3
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1218 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość