Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 661 / 52 / 0

25 maja 20194noniush pisze:
24 maja 2019CzarnyWlad pisze:
Extasy podobno 250mg MDMA, po złamaniu widać małe kryształki odbijające światło.
I czy warto przy 100 sztukach po 4€?
Nie warto. Nie wiem o jakim kraju mówisz ale zarówno w NL czy w polszy takie ceny są jak bierzesz na sztuki.
przy tej cenie 1,75 Euro za sztukę
  • 285 / 3 / 0

Po ile lata "słoik" alproxu na ulicy ? (30 x 1 mg) Dziś nabyłem za 80 zł wydaje mi sie że przepłaciłem ale niestety innego dojścia nie mam, opłaca się brać dalej ?

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Kalifornia: Legalizacja medycznej marihuany doprowadziła do spadku liczby samobójstw

Łączna liczba samobójstw w Kalifornii rocznie, w tym samobójstw popełnionych z użyciem broni palnej, spadła po tym, jak stan zalegalizował marihuanę do celów medycznych, wskazują najnowsze badania.
  • 1607 / 143 / 1

Wg mnie to 50 zł za wizytę plus cena leku w aptece, nie wiem po ile alprox ja kupuje alpragen. Załóżmy że 25 zł. To cena realna ale nie jakaś atrakcyjna
  • 6499 / 705 / 0

50 zł za wizytę? Chyba u wróżki : )
80 zł moim zdaniem niezła cena, choć sam w życiu bym tyle za benzo nie dał (poza sytuacją podbramkową).
Lepiej jest jednak udać się na wizytę, zapłacić 100-150 zł i wyjść z plikiem recept zapewniającym zapas na 3 miesiące.
  • 158 / 31 / 0

Cpaki ważne pytanie!
Dobrze znany mi dil kończy biznesy i chce się pozbyć sprzętu i się zastanawiam czy warto:
-20 kwasów (niewiadomej mocy ale nikt nie narzekał)
-50g spida dobrej jakości
-30g piko
-100g dobrego palenia
-10g Browna( chuj wie jakiej jakości/nie jestem opiowrakiem nie znam się)
I typo chce 1800€ bo mówi ze psy ma na ogonie i nie chce więcej niż sam za to zapłacił a nie wiem czy się targować czy brać jak jest?
Z góry dzięki za wszelaką pomoc niech moc będzie z wami %-D
  • 342 / 83 / 0

Ty chcesz to gonić w Polsce czy zagranicą bo tam i tu są troche inne realia. I odpowiedz sobie na pytanie czy będziesz miał to komu pogonić. Ja za tą kasę bym tego nie kupił.

Ps
Nawet 1000 to za dużo.
  • 7241 / 705 / 0

Według mnie w granicach 700 € - 900 € możesz brać.Najwyżej jak nie pogonisz tego to będziesz miał sporo zabawy. :patrzy:
  • 124 / 15 / 0

1800e to jakaś chora kwota, poza tym na bank miał to z grosze, bo skoro dilluje to na 100% brał duże ilości a wtedy ceny dragow maleją do jakiś śmiesznych kwot. Mój znajomy sam pcha duże ilości i w przeliczeniu na 1g to nie są pieniądze. Typ pewnie się domyślił, że nie masz o tym pojęcia i chciał przyrobic. Ewentualnie to jego ktoś nieźle wyruchał.
  • 158 / 31 / 0

Oooo dzięki panowie za rady :korposzczur:
No napewno zostaje w De wiec tutaj to pójdzie.
Postaram się z nim uciąć coś z ceny.
Niby za dużo ale jakby pomyśleć ze gram dobrego piko tu w dojczach chodzi za 100€ to już dobry plus, nie mówiąc już o reszcie.
@UJebany masz racje, jak nie pójdzie to się będę bawił i bawił :zombie:
Lecę do typa obgadać sprawę, napisze później co z tego wyszło %-D
  • 185 / 25 / 0

Za jakie pieniądze kupię +/- na ulicy/z neta tramadol około 1000 mg i morfinę 200 mg?
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata