Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 382 / 36 / 0

Siłownia, testosteron enanthate 80mg e4d (pilnować estrogenu i prolaktyny), praca, dziewczyna-rodzina, hobby. Jak ktoś toleruje to SSRI do tego i jest gitara. Naprawdę się da.
  • 192 / 15 / 0

To całe pierdolenie o hobby i zajęciach naprawdę przeważnie gówno daje, jeśli ktoś jest mocno w coś wjebany i podporządkował całe swoje życie pod dragi.

Motywacja, motywacja, motywacja. I najlepiej mieć osobistego guardiana, który będzie Cię kontrolował.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...
  • 987 / 183 / 2

Właśnie odwrotnie, każda kontrola gówno daje, jeżeli sama się nie umiesz zdyscyplinować. Znalezienie sobie zamiennika dla ćpania, w postaci jakiegoś hobby, pracy czy jakiegokolwiek innego zajęcia, jest właściwie obowiązkowe, jeżeli chce się wyjść z uzależnienia. Fajne jest pomaganie innym, czyli jakieś prace charytatywne, wolontariat, itp bo dodatkowo podbija ego i podnosi samoocenę. Tylko jak obserwuje ludzi to większość jakby chce "nie chcieć ćpać", czyli żeby jakoś automagicznie zniknęło im ciśnienie, tak po prostu. A to się tak nie da przecież. Uzależnienie to proces, który trwa jakiś dłuższy czas i tak samo wychodzenie z niego też jest czasochłonne.
  • 9 / 2 / 0

Wiesz wszysto fajnie. Ja juz nie nam dostepu do uzywek odxiolem sie zupelnie, jest spozywczak czyli pryprawy i alko. Juz wszystko dobrze szlo. Nawet plany na przyszlosc. Spokoj powiedzialbym. Nagle jeb, i karma wraca. I probuje sobie z tyml poradzic. Zalezy mi na kims i nie chce zjebac. I wiem ze nie chce szczescia inst_ant, rachunek rosnie, ale naprawde nie wiem co zrobic. Ja taki madry i oczytany. Kurwa zycie potrafi upodlic. To nie wazne ile wlozysz tylko to ile wyniesiesz. Za malo w moim przypadku. Nie chce poplynac, ale nie widze wyjsia. Jakolwiek bym sobie w glowie mojej sytuacji nie obracal zawsze wynik rowna sie zero. Pewnie pobujam sie jeszcze chwile i utone.
Sorki za orty i inty.
  • 604 / 30 / 0

A no. Więc od razu bez opierdalania do rzeczy. To moje 3 poważne podejście. Rzuciłem wszystko na ct od czerwca. Piksy,proch,palenie,picie,poli co już miałem tego serdecznie dość. A jak wiemy zdrowy na głowie do końca nie jestem także wybór padł na aptekę w końcu muszę się raz na jakiś czas odstresować i dodatkowo leczyć także... :psycho:
  • 789 / 84 / 0

Co na spanie przy odstawianiu alkoholu (pitego w duzej mierze po to, aby spac)? Bo leki typu zopiklon, zolpidem albo benzodiazepiny walace po gaba odpadaja, antydepresanty tez - bo potrzebuja czasu na "rozkrecenie". Co pozostaje? Moze pregabalina (dziala na GABA, ale go nie jebie)?
  • 212 / 32 / 0

trawa
też mam sytuację, że mój problem z alkoholem wynika z zaburzonych nawyków, ciężko mi podejść do tematu, że idę spać na trzeźwo. jeśli uda mi się nie napić jakimś cudem, to trawa mi o wszystko ułatwia mi zaśnięcie, i śpię lepiej, niż po tych 2-3 porterach
  • 267 / 40 / 0

Trazadon - działa od pierwszego przyjęcia, tak samo jak amitryptylina mimo, że to też antydepresanty.
  • 38 / 6 / 1

05 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Co na spanie przy odstawianiu alkoholu (pitego w duzej mierze po to, aby spac)? Bo leki typu zopiklon, zolpidem albo benzodiazepiny walace po gaba odpadaja, antydepresanty tez - bo potrzebuja czasu na "rozkrecenie". Co pozostaje? Moze pregabalina (dziala na GABA, ale go nie jebie)?
Przecież benzo są po to, żeby działać, zanim te właściwe "sie rozkręcą"... Spróbuj tianeptynę/temazepam/zolpidem/alprę, a z bezpieczniejszych to na przykład trazodon.
  • 2661 / 304 / 0

05 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Kwetiapina.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata