Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 486 / 56 / 0

Siłownia, testosteron enanthate 80mg e4d (pilnować estrogenu i prolaktyny), praca, dziewczyna-rodzina, hobby. Jak ktoś toleruje to SSRI do tego i jest gitara. Naprawdę się da.
  • 410 / 71 / 0

To całe pierdolenie o hobby i zajęciach naprawdę przeważnie gówno daje, jeśli ktoś jest mocno w coś wjebany i podporządkował całe swoje życie pod dragi.

Motywacja, motywacja, motywacja. I najlepiej mieć osobistego guardiana, który będzie Cię kontrolował.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Odcisk palca powie, czy ktoś tylko dotykał kokainy, czy też ją zażywał

Pojedynczy odcisk palca pozwoli ustalić, czy ktoś ostatnio tylko dotykał kokainy, czy też faktycznie ją zażył. Test można przeprowadzić w czasie krótszym niż 2 minuty, czyli szybciej niż w wypadku badania krwi i można go wykorzystać do badań kryminalistycznych lub testów narkotykowych.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

Właśnie odwrotnie, każda kontrola gówno daje, jeżeli sama się nie umiesz zdyscyplinować. Znalezienie sobie zamiennika dla ćpania, w postaci jakiegoś hobby, pracy czy jakiegokolwiek innego zajęcia, jest właściwie obowiązkowe, jeżeli chce się wyjść z uzależnienia. Fajne jest pomaganie innym, czyli jakieś prace charytatywne, wolontariat, itp bo dodatkowo podbija ego i podnosi samoocenę. Tylko jak obserwuje ludzi to większość jakby chce "nie chcieć ćpać", czyli żeby jakoś automagicznie zniknęło im ciśnienie, tak po prostu. A to się tak nie da przecież. Uzależnienie to proces, który trwa jakiś dłuższy czas i tak samo wychodzenie z niego też jest czasochłonne.
  • 9 / 2 / 0

Wiesz wszysto fajnie. Ja juz nie nam dostepu do uzywek odxiolem sie zupelnie, jest spozywczak czyli pryprawy i alko. Juz wszystko dobrze szlo. Nawet plany na przyszlosc. Spokoj powiedzialbym. Nagle jeb, i karma wraca. I probuje sobie z tyml poradzic. Zalezy mi na kims i nie chce zjebac. I wiem ze nie chce szczescia inst_ant, rachunek rosnie, ale naprawde nie wiem co zrobic. Ja taki madry i oczytany. Kurwa zycie potrafi upodlic. To nie wazne ile wlozysz tylko to ile wyniesiesz. Za malo w moim przypadku. Nie chce poplynac, ale nie widze wyjsia. Jakolwiek bym sobie w glowie mojej sytuacji nie obracal zawsze wynik rowna sie zero. Pewnie pobujam sie jeszcze chwile i utone.
Sorki za orty i inty.
  • 626 / 31 / 0

A no. Więc od razu bez opierdalania do rzeczy. To moje 3 poważne podejście. Rzuciłem wszystko na ct od czerwca. Piksy,proch,palenie,picie,poli co już miałem tego serdecznie dość. A jak wiemy zdrowy na głowie do końca nie jestem także wybór padł na aptekę w końcu muszę się raz na jakiś czas odstresować i dodatkowo leczyć także... :psycho:
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Co na spanie przy odstawianiu alkoholu (pitego w duzej mierze po to, aby spac)? Bo leki typu zopiklon, zolpidem albo benzodiazepiny walace po gaba odpadaja, antydepresanty tez - bo potrzebuja czasu na "rozkrecenie". Co pozostaje? Moze pregabalina (dziala na GABA, ale go nie jebie)?
  • 458 / 83 / 0

trawa
też mam sytuację, że mój problem z alkoholem wynika z zaburzonych nawyków, ciężko mi podejść do tematu, że idę spać na trzeźwo. jeśli uda mi się nie napić jakimś cudem, to trawa mi o wszystko ułatwia mi zaśnięcie, i śpię lepiej, niż po tych 2-3 porterach
  • 332 / 68 / 0

Trazadon - działa od pierwszego przyjęcia, tak samo jak amitryptylina mimo, że to też antydepresanty.
  • 38 / 6 / 1

05 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Co na spanie przy odstawianiu alkoholu (pitego w duzej mierze po to, aby spac)? Bo leki typu zopiklon, zolpidem albo benzodiazepiny walace po gaba odpadaja, antydepresanty tez - bo potrzebuja czasu na "rozkrecenie". Co pozostaje? Moze pregabalina (dziala na GABA, ale go nie jebie)?
Przecież benzo są po to, żeby działać, zanim te właściwe "sie rozkręcą"... Spróbuj tianeptynę/temazepam/zolpidem/alprę, a z bezpieczniejszych to na przykład trazodon.
  • 2878 / 372 / 0

05 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Kwetiapina.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata