Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
 • 2451 / 78 / 0
Z czym można ciekawie zmiksować DCP ? :-D Oczywiście pytam czysto teoretycznie ^_^
Samo dorzucanie DCP mija sie z celem bo kolejna kreska musi być x2 jak poprzednia żeby było dobrze , a szkoda mi materiału na takie zabawy :rolleyes:
Myślałem o Etkacie , bo nic innego ciekawego mi do łba nie przychodzi , ale nie wiem czy to dobry pomysł %-D
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
 • 21 / / 0
Próbował ktoś mixowac DMC z np. ETHCAT lub 3-FMC czy tez czyms innym? Jak efekty? Sama slabo sie sprawdza, a zagranica pisza, ze dobra do laczenia z ketonami. Sytuacja cos jak z MDAI które samo jest slabe, a w mixie wiadomo czasem, az niebezpieczne.
Uwaga! Użytkownik OLISADEBE nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 311 / 8 / 0
Podbijam pytanie kolegi,czy był by dobry mix E-kot z DCP?Albo chociaz czy biezpieczny.

scalono - surveilled

jak z miksem malutkich dawek rti-111 około 100mg,gdzie po 8-10 godzinach chce zjesc tramsa z kodą?
 • 988 / 48 / 0
Zamierzam dzisiaj pić alko, wiadomo, że depresantów się nie łączy, więc benzo odpada. Ale gdybym przesadził z tym alko i chciał się troszkę otrzeźwieć mixem stymulantów to po powrocie do domu, jeszcze tej samej nocy benzo na zaśnięcie po tych stimach będzie wskazane czy nie?
 • 5772 / 383 / 10
Natomiast samo alko słabo usypia do stimów. Zależy jakie stimy: serotoninergiczne – najprędzej; ketony dopaminergiczne – średnio; ametaminy – szanse nikłe. Z benzo szanse wzrastają, no ale nie podałeś żadnych dawek, więc na dwoje babka wróżyła.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
 • 470 / 23 / 0
2fa zmieszaj z 3fa w proporcji 1:2 i masz miks do alko jak znalazł. Oral 60/80mg i nie ma dużego wjazdu na serce a spać się nie chce. A chce na bajery jest duża. 4fmph z połączeniu z alko daje bardzo ciekawy i euforyczny stan i co ważniejsze jeśli nie przesadzisz z nim nie wjedzie Ci na serce. Praktykowalem te substancje wraz z alko i polecam. Też miewam po całym tygodniu tak iż jest jakaś okazja do napicia się w sobotę to mnie o 12 scinalo po 3 piwach i chciałem bardziej spać niż siedzieć i rozmawiać z innymi, chociaż alkoholu nie czułem w dużej mierze.
rchiro the best
 • 145 / 1 / 0
Czy można łączyć IPH z antydepresantem?
terapia dla dorosłych gdańsk wrzeszcz
 • 5 / / 0
Ostatnio słyszałem od babci (była pielęgniarką), że mix kofeiny z atropiną działa podobnie do morfiny. Niestety nic nie znalazłem w internecie na ten temat ani nie mam dostępu do atropiny. Jak by ktoś to sprawdził i podzielił się tym na forum, byłbym mu bardzo wdzięczny. A jak to rzeczywiście w ten sposób działa to będzie jeszcze lepiej.
 • 2 / / 0
Hejo,
co z legalnych/możliwych łatwo do kupienia substancji polecacie zeby maksymalnie pobudzało. Myślałem nad DMAA + kofeina :) Ewentualnie żeby rozje*** głowe :)
Pozdrawiam Cieplutko
 • 31 / 2 / 0
DominoJachas96 łatwo dostępne to myślę że pseudoefedryna i kofeina. Z tym pierwszym to jest mały problem jeżeli ktoś lubi przejebac amfe to go nie klepnie chyba że kilka opakowań preparatu a tu kolejna przeszkoda ponieważ będzie to kosztowne oraz dzięki ustawie będziesz musiał się nachodzić po aptekach. Chociaż taki mix to ja bym ci radził żebyś nie brał za dużo i przy mniejszych dawkach zobaczył jak twój organizm na to reaguje.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.