Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2719 / 325 / 0

A kiedy zamierzasz przestać ?
  • 404 / 47 / 0

20 maja 2019Jan1nowak11 pisze:
od tygodnia lece w ciagu z 3mmc benzo, i powiem szczerze ze jest to extra mix. Jak za dużo załaduje 3mmc i mnie za mocno kopnie wtedy łykam alpre, z kolei jak mnie za bardzo przymuli i bierze mnie sennosc dorzucam wtedy 3mmc. Jeśli chce iść spać to czekam az 3mmc troche ze mnie zejdzie i jesli alpra nie zeszla z krwi to zaczynam odczuwac sennosc, jesli nie moge zasnac to wrzucam alprazolam murowany. Pozdrawiam
zryjesz sobie beret, im szybciej spauzujesz tym lepiej - zwała po 3mmc + efekty odstawienne aplry, które niedługo się pojawią to dopiero będzie kombos

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
  • 32 / / 0

@mj2086 zryjesz sobie beret, im szybciej spauzujesz tym lepiej - zwała po 3mmc + efekty odstawienne aplry, które niedługo się pojawią to dopiero będzie kombos
[/quote]

Dzisiaj właśnie zakończyłem ten ciąg. Myślisz ze po tygodniu juz byc odczuwalne efekty odstawienne ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 404 / 47 / 0

@Jan1nowak11

po tygodniu raczej nie, choć bezsennośc z odbicia może być, zależy ile tego ładowałeś

stimy+benzo to diabelski mix, bo dopóki jest fajnie to jest w sumie bardzo fajnie, ale rachunek przychodzi wysoki - też tak kiedyś leciałem + jeszcze alko i poniszczyłem się tak, że mnie to skłoniło, żeby iść na odwyk. never ever again.
  • 509 / 102 / 0

diazepam i alpra plus tramadol oraz diazepam plus baklofen. tramadol i baklofen to stymulanty, baklo w połowie stim, w połowie depresant. Jednak łącznie obie substancje nasilają działanie depresyjne na OUN. baklo to stim dopaminowy, tram serotoninowy. Oba działają na noradrenaline, baklo jako niekierunkowy agonista TAAR, czyli jak pochodne 2-fenyloetyloaminy, tram jako inhibitory zachwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Z opioidow jeszcze dam to stymulant dzialajacy na receptory sigma 1 i 2. Co ciekawe lewometorfan, czyli enancjomer DXM dziala jak rasowy opiat na mu, kappa i lambda, podobnie do kodeiny.
  • 353 / 20 / 0

Jeśli już koniecznie chcecie podkład pod stimy żeby wyeliminować negatywy, to zamiast się faszerować benzo, to łyknijcie sobie hojnie z pół butli kropli walerianowych. Naturalne i działa. Ja 3 dzień furam i juz w ogole tylko zostala mi fizyczna stymulacja, a umysłowo byłem hen hen daleko, a po łyknięciu walerianki mega clear head i skupienie ze stymulacją.
  • 5 / / 0

ie wiem czy w dobry wątek trafiłem :)
tudzież zapodalem 5 clonów oczywiscie 2mg później sniff 4cmc
miedzyczasie zapodalem tabletki ibuprofem 400 mg +60 pseudoefki (6 tych tabletek)
nastepnie zapodalem 200 mg 4cmc dożylnie
czy taki mix jest bezpieczny
bynajmniej czuję sie jak młody bóg
mam jeszcze w sumie 55 clonów 2 lufki skuna i 6 tabletek z pseudofką sądzicie ze moge załadowac tą pseudoefke za 2-3 h ? Mentorzy znawcy proszę o odpowiedz
  • 857 / 169 / 0

Mix benzo z amfetaminą, trochę bez sensu, bo działanie amf zdecydownie słabsze natomiast pregabalina przed/po amfetaminie bardzo fajnie "wygładza" działanie amfetaminy ale w moim odczuciu jej nie osłabia, za to znika noradrenalinowy "wypłoch".
  • 2 / 1 / 0

Witam posiadam taki lek jak zomiren i mam takie pytanie do was czy on by mi pomógł zasnąć wtedy gdy zażyłem amfetaminę bez żadnych chorych komplikacji jeśli tak to jaką dawkę jedna tabletka ma 0.25 alprazolamu mam zerową tolerancję na ten lek na codzien biorę 200mg perazinum na noc na bezsenność że względu na uzależnienie od marihuany ale gdy zażyje AMF to ile bym nie wziol tej Peranzyny to niemoge zasnąć a jak już zasnę i wstanę na drugi dzień to mam taki gnój w głowie jakbym z rok nie spał po wężach posiadam tylko ten zomiren wyczytałem że to jest pochodne benzodiazepiny ale lekarzem nie jestem więc zwracam się z tym do was Dzięki wielkie za Odpowiedź
  • 4183 / 558 / 11

Pomoże.
0,5 = 1 mg na bank Cię uśpi.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata