Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 65 / 6 / 0

6 mg + później 3 bromazepanu przy teoretycznie zerowej tolerancji
200 mg kofeiny
10mg + później 10 mg metylofenidatu
Dodatkowa tabsa tianeptyny
Trazodon, który jeszcze nie działa przeciwdepresyjnie.

I chuj. :(
Umiejętności społeczne dalej zerowe. Na myśl o próbie podjęcia rozmowy z kimś chyba faktycznie nie było reakcji lękowych jak normalnie (ale też organizm nie krzyczał 'zróbmy to'), ale co z tego, jak głowa kompletnie bez pomysłu na jakąkolwiek rozmowę. :|

Bez wódy albo empatogenów społecznie jestem nikim.

Jak trazodon nie zacznie w końcu działać to trzeba będzie wrócić do ćpania niezdrowych rzeczy.
  • 6 / 1 / 0

Mam podobny problem, też biorę coaxil benzo i metylo, w sumie nie wiem dlaczego masz jesxze trazodon dołączony, może spróbuj innego benzo np jak ja alpry, działa mocniej prospolecznie, trazodon to raczej na sen. Pozatym daj się wkręcić tym substancja niech zaczną działać. Możesz trochę więcej metylofenidatu wziąć. kofeiny nie bierz niepotrzebnie obciazasz serce, masz metylo ziwkesze dawkę stopniowo do 40mg, metylofenidat pokazuje też swoje działanie dopiero po dwóch tygodniach stałego brania, poziom dopaminy jest na wyższym poziomie już. Poszukaj jakiegoś hobby, może sport, ja też miałem ciężki okres w życiu w sumie dalej mam i postanowiłem odnowić moja znajomość z aktywnością fizyncza, której kiedyś miałem aż za dużo.😊 Trzymaj sie😊

1 na 4 dorosłych w Anglii uzależniony od leków?

Według niezależnych badań organu Public Health England (PHE), nawet co 4. dorosła osoba w Anglii może być uzależniona od leków.
  • 29 / 1 / 0

Panowie, jakie benzo skomponuje się w najlepiej pod coco i alko (symboliczne ilości alko) albo wcale. Myślałem nad bromazepamem.
Plec piękna również uswiadczy mixu, także proszę o rady jeśli kobieta by czegoś nie mogła łączyć itp
  • 7241 / 725 / 0

[mention]Andrzejkor[/mention]
Bromek dobra opcja, ale koko może się przebić.Polecałbym lorazepam albo alprazolam.Lorek w dawce 1mg - 2 mg i alpra 0,5 mg - 1 mg.
Nie pij za wiele alkoholu, co najwyżej jedno piwko i powinno być milo. :pacman:
  • 5 / / 0

26 listopada 2018NIKO_ pisze:
Witam,
Można metę brać biorąc 18 mg bromazepamu dziennie. Jest to sens czy nic się nie poczuje
Pozdrawiam,
Mozna i nie jest to wcale bezsensowne. Choc pewne ogolne efekty sie zniweluja, to np euforia bedzie zwiekszona, costam sie poczuje.
  • 47 / 4 / 0

Ja z bezno i stimami robiłem różne mixy, zaczęło się od kruszenia klonów i dodawania go do fety, stan był całkiem spoko nie czułem lęków byłem naspeedowany i nie byłem tak pospinany jak zazwyczaj jestem po fecie solo, później to już klona do wszystkiego waliłem do coco do 3cmc, raz zrobiłem mix klon+100mg fety+100mg coco i stan był bardzo podobny co tylko klon i feta ale byłem bardziej wygadany i bez żadnych paranoi na bani :) także w moim przypadku mix fajny i raczej bezpieczny:P (dopóki nie weszło alko bo potem odpierdalałem maniane ale to przez te klony)
  • 520 / 31 / 0

Generalnie nie polecam. Laczylem eti z większością stimow i człowiek nie ma zjazdu itp i nie widzi skutków ubocznych cpania a wpierdala się w obydwie substancje naraz.
Z rok temu wpadłem w taki ciąg że z rana budzilem sie zjebany benzo i alko i ssri, ladowalem w siebie ogromne ilości stimow, wchodziło za mocno i musiałem zabijać benzo i tak w kółko.
Ogółem nie wyszlo mi to na dobre.
Nie jestem zwolennikiem żadnych mixow.
  • 518 / 262 / 2

Ej bo ja teraz latam nawalona jak Meserszmit, źe ledwo piszę na tej klawiaturze :) We wtorek max. ma być u mnie kurier z pięcioma 2 mg etizolamkami :) Jak to rozdysponować, skoro mogę maksymalnie popojutrze mogę jeszcze skończyć furankiem, to znaczy zakładając że mi się nie odechce wytrwać w tym postanowieniu. Jakieś typowe porady?
  • 172 / 8 / 0

Zna ktoś jakiś bardziej prospołeczny miks niż załóżmy 50mg dobrej fety i 1mg alpry? 50mg fety i 10mg oksykodonu nie będzie lepsze do gadki?
  • 32 / / 0

od tygodnia lece w ciagu z 3mmc benzo, i powiem szczerze ze jest to extra mix. Jak za dużo załaduje 3mmc i mnie za mocno kopnie wtedy łykam alpre, z kolei jak mnie za bardzo przymuli i bierze mnie sennosc dorzucam wtedy 3mmc. Jeśli chce iść spać to czekam az 3mmc troche ze mnie zejdzie i jesli alpra nie zeszla z krwi to zaczynam odczuwac sennosc, jesli nie moge zasnac to wrzucam alprazolam murowany. Pozdrawiam
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata