LSA, Powojowate - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1926 / 212 / 1

To mieszanka jest. Różnokolorowe. Takie to ja sieje na płocie dla ozdoby. Nie próbowałem ich jeść, ale cóż, rozumiem desperacje ;)
  • 21 / 2 / 0

Drobne pytanko do ekstrakcji kochane i kochani. Czy z racji że zaciął mi się młynek do kawy, dam radę zmiazdzyc te nasiona w wyciskarce do czosnku w taki sposób by zrobić ekstrakcje? Pokój i miłość.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Efekty psylocybiny mogą utrzymywac się długo po tym, jak opuści ona organizm

Nowe badania pokazują, że aktywny składnik grzybów może wpływać na mózg długo po tym, jak nie ma go już w organizmie użytkownika.
  • 626 / 53 / 0

16 maja 2019Retrowirus pisze:
To mieszanka jest. Różnokolorowe. Takie to ja sieje na płocie dla ozdoby. Nie próbowałem ich jeść, ale cóż, rozumiem desperacje ;)
Jaką, kurwa, desperacje? Dopiero zaczynam i kupiłem to. A, znowu Zapomniałem, że to polskie forum...
  • 270 / 23 / 0

Jakie teraz nasiona moglibyscie polecic?
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata