DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 9141 Strona 844 z 915
Rejestracja: 2018
  • 267 / 17 / 0

15 maja 2019IceN1N3 pisze:
@nanawacin tu już zahaczasz o filozofię. Bawiłeś się dobrze, ale nie pamiętasz tego? Trudno, ważne że w momencie działania fazy było fajnie. Czy jak zdradzisz swoją dziewczynę, ale nie będziesz o tym pamiętał to tak jakbyś nie zdradził? Wiadomo, lepiej pamiętać fazę, ale górne plateau DXM są piękne mimo amnezji.
to nie są proste pytania, ale widzę to w ten sposób, że jeśli coś zrobiłem (1500 DXM, zdrada dziewczyny, zgon alkoholowy), to owszem, te sytuacje miały miejsce, ale skoro ich nie pamiętam, to nie mają wpływu na mnie (jeśli ktoś inny poinformuje o zdradzie, albo robiłem zapiski z tripa itp., to inna para kaloszy), a więc dokonanie ich było pointless.
Rejestracja: 2016
  • 243 / 55 / 0

To że świadomie czegoś nie pamiętasz nie znaczy że to na ciebie nie wpływa. Praktycznie wszystko zostawia jakiś ślad na człowieku. Większość zdarzeń zostaje jednak w podświadomości i wychodzi na wierz po latach, albo i nigdy.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.
Rejestracja: 2015
  • 444 / 83 / 0

Tu chodzi o przekraczanie barier i granic które nas trzymają.
Owszem te 1500mg DXM nie brałem po to by się zabawić i pamiętać wszystko ze szczegółami bo tak się nie da. To jest dawka po której w twojej własnej świadomości nic nie zostaje. To co się dzieje, wtedy, tam, w tym czasie i miejscu zostaje zapisane poza świadomością. I mimo że niektórzy na drugi dzień tego nie czują to ja czuje. Czuję tą nową energię
Rejestracja: 2018
  • 267 / 17 / 0

ok, oddziaływanie z nieświadomości (BTW, używanie nazwy "podświadomość" jest błędem), to niezły argument. zatem zaczynam przygotowania do 1200 DXM ;]
Rejestracja: 2015
  • 444 / 83 / 0

Jeśli ktoś będzie chciał próbować większych dawek no to tylko na własną odpowiedzialność, mnie w to nie mieszajcie %-D Ja nawet nie wiem co to ten cały DXM
Rejestracja: 2014
  • 1859 / 197 / 1

Pamiętasz jak faza się ładuje, jest mocniej, ostatnia piosenka i nagle budzisz się w ciemnym pokoju na podłodze koło pufy, na kolanach szukając swojego ego. O, jest! I od tego momentu już liniowo kodujesz co się dzieje. To jest faktycznie jak zdobywanie szczytow- nielogiczne ale satysfakcjonujące.
Rejestracja: 2019
  • 10 / / 0

Witam, mam pewne pytanie. DXM często przewijał mi sie przed oczami jak czytałem o różnych rzeczach, wczoraj postanowiłem go spróbował. Na początku kupiłem jedno opakowanie. Zarzucilem 90mg, a po jakiejs godzine dorzucałem sobie po kilka tabletek co 10 minut. Efektem tego był stan jakbym był czegoś w stylu upojenia alkoholowego, problemy z równowagą, dopiłem do tego 2 piwka, czułem niedosyt, więc poszedłem do apteki po kolejną paczke i ją już połknęłem całą naraz, nie nastąpiła znaczna poprawa tripa. Lekko inne myślenie, ale bardzo próbowałem przy zamkniętych oczach i muzyczce w słuchawkach cos dostrzec ale nie ma opcji.

dodam, że przedwczoraj wypiłem ponad 10 piw więc mogłem mieć coś po prostu wypłukane z organizmie i to sprawiło, że miałem słabego tripa.
Czy może moja forma podawania była niepoprawa?

Chce dziś powtórzyć experyment i zastanawiam się czy zarzucić naraz 450mg czy 600

Dzieki i Pozdrawiam
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 734 / 0

@SzczeryJa
Na początek będzie lepiej 450 mg, oswoisz się z substancja na parę tripów i jak już będziesz wiedział co piszczy w trawie - ładuj 600 mg.
Rejestracja: 2018
  • 1352 / 255 / 16

Spróbuj 450 mg + grejpfrut z godzinę przed, mój pierwszy trip na 450 mg tak wyglądał i to jeden z lepszych moich tripów na DXM. Jak będziesz czuł niedosyt to następnym razem weź 600 mg, tylko zrób sobie 2-3 tygodnie przerwy (tyle tygodni przerwy, jaki numer plateau), albo 450 mg + zielsko. Przed zarzucaniem dobrze wziąć coś na wymioty (Lokomotiv z imbirem) oraz antyhistaminę. Dobry jest Aviomarin, bo łączy obie te rzeczy, ale nawet jedna tabletka lekko zmienia fazę i wprowadza kłopoty z pamięcią.
Rejestracja: 2019
  • 10 / / 0

dzięki za odpowiedź, ze względu, że dziś niedziela handlowa to udało mi się dziś zakupić jedynie 350mg. Racze sie w tym momenciem piwkiem (wychodze ze znajomymi, pewnie wypije łącznie z 6) gdy wróce do domu chciałbym zarzucić te 350- jest taką ilość w ogóle sens zarzucać po przedstawieniu wczorajszych faktów?
Posty: 9141 Strona 844 z 915
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 404 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości