Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 7235 / 734 / 0

08 maja 2019cosmo6 pisze:
Co zrobić aby następnym razem zniwelować ewentualny ból?
Weź zrób ekstrakcje z anitdolu.Będziesz miał fazę a i zadziałała przeciwbólowo %-D
  • 81 / 26 / 0

To już lepiej Ketonal, po co się ładować w durną kodę i zamulać życie.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Magia świąt znie zadziałała - wpadl z 38 kg marihuany zapakowanej jak święteczne prezenty

Nieodłączną częścią kultury, jaka wyrosła wokół marihuany, jest szeroki wachlarz kreatywnych metod jej przemytu. To długa i bogata tradycja, której nowy rozdział napisał właśnie człowiek usiłujący wylecieć z międzynarodowego lotniska w Nashville z ponad 80 funtami zioła opakowanego tak, by wyglądało, jak prezenty świąteczne.
  • 7235 / 734 / 0

@rcmc
Jak weźmie 1-2 razy na ból to nic nie zaszkodzi.

ZX

• 418 / 151 / 0

09 maja 2019UJebany pisze:
@rcmc
Jak weźmie 1-2 razy na ból to nic nie zaszkodzi.
No właśnue może zaszkodzić, ja mam ziomka, co raz wziął kodę i dostał wylewu. Potem czytaliśmy w wikipedii, że opiaty są ryzykowne jak się  ma wysokie ciśnienie śródczaszkowe.
I ziom dziś się nie czuje dobrze, nie może pracować, ma problemy różne i leczy się w kilkunastu miejscach, miesięcznie wydaje więcej niż ma renty. Dosłownie tragedia. A i ostatnio przez leki cukrzycy dostał.
  • 506 / 37 / 0

kurwa nie wiem czy nie dostalem jarania w samarce po fecie bo taki procz jarania jakis inny zapach i tak po kilku krotnym obwachaniu glebszym zeby powachac smaku jarania jakby takie dziwne pobudzenie (ledwo wyczuwalne)badz wkurwienie ze to po tym badziewiu mogla byc samarka.
I wlasnie mam pytanie : jaki zapach ma feta/samara pusta po fecie badz jakies miskorslady w niej i to ledwo widziane okiem ?
Bo juz sam niewiem bo typ od ktorego wzialem jarania bierze fete okazyjnie i moze typ to jarania wrzucil po prostu w samare od fety bo pomyslal ze i tak bierze wiec .
  • 332 / 41 / 0

Zastanawiam się ostatnio, co trzyma ludzi przy tym, żeby ćpać fetę. Jak jest u was? Ja na przykład mam tak, że chciałabym przestać ale jednak chyba za bardzo lubię mieć taką fetową wyjebkę na wszystko %-D Jakoś tak łatwiej mi się żyje, jak nie przejmuję się niczym. Ostatnio mam też niezły burdel w głowie, bo że tak powiem stąpam po kruchym lodzie i toczę wewnętrzną wojnę między związkiem z fajnym, ale antyfetowym chłopakiem a moim dotychczasowym życiem wolnego narkomana %-D Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
  • 59 / 9 / 0

To co opisalas, ja bym dodał ta gotowość, brak strachu (i w sumie innych uczuć), zbijanie zmęczenia i ten czysty łeb skupiony na jednym zadaniu (choć jak się poleci grubo to wyjebka zwycięża :D )
  • 7235 / 734 / 0

19 maja 2019mmigotka pisze:
Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
Albo Ciebie rzuci przez ćpanie albo zaczniecie ćpać razem.Staraj się nie ćpać podczas spotkań z partnerem, nie dawaj znaków, ze ćpałaś tzn. nie zostawiaj pustych samarek, umorusanego nosa od fetki, brudnych od boskiego prochu banknotów. %-D
  • 119 / 24 / 0

19 maja 2019mmigotka pisze:
Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
Sensu w tym nie ma, bo prędzej czy później nastąpi pierwszy przypał :amfa:
  • 32 / / 0

Witam mam pytanie. Jestem dosc zaawansowanym userem betaketonów (mmc,cmc) mam dużą tolerancje na nie. Dzisiaj chciałbym po raz pierwszy spróbować amfetaminy. Czy wysoka tolerancja na ketony = wysoka tolerancja na fete czy tolerancja amfy bedzie zerowa? Chciałbym sie tez zapytac co ile i w jakich dawkach wciągać? przy ketonach robilem praktycznie co chwile dorzutki, ale amfa chyba ma dłuższy czas działania.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 388 uczestników Wejdź na czata