Amfetamina wątek ogólny vol.2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 74 / 16 / 0

To już lepiej Ketonal, po co się ładować w durną kodę i zamulać życie.
  • 6837 / 630 / 0

@rcmc
Jak weźmie 1-2 razy na ból to nic nie zaszkodzi.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Nowotwory: butelka wina jak 5-10 papierosów

Szeroko znany jest związek pomiędzy paleniem papierosów a chorobami nowotworowymi. Jednak znacznie mniej znany jest związek pomiędzy umiarkowaną konsumpcją alkoholu a ryzykiem wystąpienia raka.

ZX

• 141 / 45 / 0

09 maja 2019UJebany pisze:
@rcmc
Jak weźmie 1-2 razy na ból to nic nie zaszkodzi.
No właśnue może zaszkodzić, ja mam ziomka, co raz wziął kodę i dostał wylewu. Potem czytaliśmy w wikipedii, że opiaty są ryzykowne jak się  ma wysokie ciśnienie śródczaszkowe.
I ziom dziś się nie czuje dobrze, nie może pracować, ma problemy różne i leczy się w kilkunastu miejscach, miesięcznie wydaje więcej niż ma renty. Dosłownie tragedia. A i ostatnio przez leki cukrzycy dostał.
  • 279 / 17 / 0

kurwa nie wiem czy nie dostalem jarania w samarce po fecie bo taki procz jarania jakis inny zapach i tak po kilku krotnym obwachaniu glebszym zeby powachac smaku jarania jakby takie dziwne pobudzenie (ledwo wyczuwalne)badz wkurwienie ze to po tym badziewiu mogla byc samarka.
I wlasnie mam pytanie : jaki zapach ma feta/samara pusta po fecie badz jakies miskorslady w niej i to ledwo widziane okiem ?
Bo juz sam niewiem bo typ od ktorego wzialem jarania bierze fete okazyjnie i moze typ to jarania wrzucil po prostu w samare od fety bo pomyslal ze i tak bierze wiec .
  • 147 / 17 / 0

Zastanawiam się ostatnio, co trzyma ludzi przy tym, żeby ćpać fetę. Jak jest u was? Ja na przykład mam tak, że chciałabym przestać ale jednak chyba za bardzo lubię mieć taką fetową wyjebkę na wszystko %-D Jakoś tak łatwiej mi się żyje, jak nie przejmuję się niczym. Ostatnio mam też niezły burdel w głowie, bo że tak powiem stąpam po kruchym lodzie i toczę wewnętrzną wojnę między związkiem z fajnym, ale antyfetowym chłopakiem a moim dotychczasowym życiem wolnego narkomana %-D Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
  • 23 / 5 / 0

To co opisalas, ja bym dodał ta gotowość, brak strachu (i w sumie innych uczuć), zbijanie zmęczenia i ten czysty łeb skupiony na jednym zadaniu (choć jak się poleci grubo to wyjebka zwycięża :D )
  • 6837 / 630 / 0

19 maja 2019mmigotka pisze:
Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
Albo Ciebie rzuci przez ćpanie albo zaczniecie ćpać razem.Staraj się nie ćpać podczas spotkań z partnerem, nie dawaj znaków, ze ćpałaś tzn. nie zostawiaj pustych samarek, umorusanego nosa od fetki, brudnych od boskiego prochu banknotów. %-D
  • 36 / 3 / 0

19 maja 2019mmigotka pisze:
Zawsze mogę być w związku i ćpać dalej, bo znam takich którzy to robią od lat, ale czy to ma sens? :trucizna:
Sensu w tym nie ma, bo prędzej czy później nastąpi pierwszy przypał :amfa:
  • 25 / / 0

Witam mam pytanie. Jestem dosc zaawansowanym userem betaketonów (mmc,cmc) mam dużą tolerancje na nie. Dzisiaj chciałbym po raz pierwszy spróbować amfetaminy. Czy wysoka tolerancja na ketony = wysoka tolerancja na fete czy tolerancja amfy bedzie zerowa? Chciałbym sie tez zapytac co ile i w jakich dawkach wciągać? przy ketonach robilem praktycznie co chwile dorzutki, ale amfa chyba ma dłuższy czas działania.
  • 723 / 163 / 0

Jak będzie działać 2-3 h i będziesz musiał robić dorzutki co chwilę to dostałeś wała a nie fete. Solidny szczur powinien starczyć chociaż na te 6-7h euforii i parę godzin stymulacji.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata