Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 87 / 20 / 0

Tez tak macie , ze jak nie jaraliscie to w ogole nie czuliscie zapachu mj a jak jaracie to jestescie na niego bardzo wyczuleni (otoczenie) ? :mniam: :liść:
  • 559 / 41 / 0

^ no raczej, że tak. W końcu jak nie wiedziałeś co to za zapach to po prostu był to jeden z zapachów unoszących się w powietrzu... :P A teraz od razu poziom dopaminki się podnosi i człowiek węszy z nadzieją, że złapie bucha od dobrych ziomków. :)

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Jak policja administratorów narkotykowego bazaru znalazła i zamknęła

Choć wielu przestępców jest ciągle na wolności, to wygląda na to, że administratorzy sklepów z narkotykami w sieci Tor konsekwentnie wpadają w ręce organów ścigania. Jakie błędy popełnili bohaterowie tej historii?
  • 6127 / 660 / 0

Odstawienie zioła jest kwestią silnej woli i kilku (być może) nieprzespanych nocy. Nie ma mowy o uzależnieniu fizycznym.
Psychicznie uzależnić się można od wszystkiego.
  • 57 / 7 / 0

15 maja 2019SoulTrance pisze:
A teraz od razu poziom dopaminki się podnosi i człowiek węszy z nadzieją, że złapie bucha od dobrych ziomków. :)
Albo wpierdol od dresów obskoczyć co się w piwnicy kitrają %-D
Ostatnio parę razy czułem dymem na klatce schodowej. Najpierw mnie to zaskoczyło, bo wszyscy moi sąsiedzi to kulturalni emeryci ale potem skojarzyłem że drzwi wejściowe od bloku są zepsute od jakiegoś czasu i można je normalnie otworzyć bez klucza więc może ktoś to wyczaił i zrobił sobie spocik xD
Kiedyś złapie ich na gorącym uczynku i dosiądę się.
  • 140 / 14 / 0

Dzisiaj jestem 1 raz od 3 tygodni trzezwy wieczorem.I powiem wam brakowało mi tego trzezwego lebka :D Szanuje mj bardzo ale trzezwym tez warto czasem byc.
  • 559 / 41 / 0

^ warto jak masz coś do zrobienia. Bo stety, niestety wszystkie z relaksujących czynności, które można wykonywać wieczorem są przyjemniejsze na zjaraniu. (nawet takim leciutkim :D ) Oczywiście moja subiektywna opinia ;)
  • 140 / 14 / 0

@SoulTrance
Wiadomo nawet taka głupia gra w fife sprawia mi tyle radości bedąc zjaranym xD Oraz +100 do skilla.Jak mam wolny dzień potrafie tak grać z 8h.
No i generalnie chciałbym dzisiaj zobaczyć w końcu jakiś sen bo ostatni jaki miałem to miesiąc temu? Ale wiem że to przez ciągi na mj.
  • 559 / 41 / 0

^ hahahaha, no stary. Jeżeli chodzi o fifę to załącza się taka finezja, że aż sam jestem pod wrażeniem swoich skillsów. Mamy w ekipie kumpla co napierdala w futa na jakimś już bardzo wysokim poziomie. Nie jestem w stanie z nim wygrać DOPÓKI nie jestem mocno skuty :D. To samo się tyczy Mortala i ogólnie każdej gry na konsoli, nawet w Forze lepiej się jedzie, a podobno THC upośledza funkcje kognitywne... :D Hahaha - w ten sposób wracamy do punktu wyjścia, że wszysktko jest lepsze na zbaku. :D

edit: ajjj i narobiłem sobie smaka
  • 6127 / 660 / 0

^
Jak pracowałem i mieszkałem w Krakowie, to kumpel przywiózł rzutnik z USA. Wpadał nasz dil, kilku znajomych, było cały czas jarane i oczywiście turniej w Pro Evolution Soccer (wtedy ta gra biła na głowę FIFA - nie wiem, co teraz jest lepsze). Te emocje, kiedy przychodziła moja kolej... no i ekran na całą ścianę też robił wrażenie : )
Trwało to zwykle od 18, do późnych godzin nocnych.
  • 724 / 46 / 0

politoksynomaniak pisze:
Mam pewien problem z baką. Zawsze kiedy spale sie za bardzo mam uczucie mrowienia w całym ciele, kiedy wszyscy inni znajomi mają jebany błogostan. Znacie to uczucie kiedy odetniecie sobie dopływ krwi do kończyny? To właśnie to uczucie, ale w całym ciele :trucizna: . Wiecie może jak mnie naprawić? Ktoś miał tak samo?
Twój nick mówi wszystko. Ciało jest przeciążone i mj to po prostu potęguje, wyostrza.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata