Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 97 / 10 / 0

@Mondeeste to jak chcesz wyciągać leki, a nie faktycznie się leczyć to zmień psycha, w każdym większym mieście znajdą się tacy co wizyta 5 min i papierek na praktycznie co chcesz. Darek z łdztu był niezłym agentem i idelnym przykładem tego oczym piszę. W sumie szkoda że go zawineli, no ale zasłużył sobie.
  • 81 / 2 / 0

Co najlepiej powiedzieć psychiatrze żeby dał rolki i klony w sytuacji gdy pokaże mu opakowania po tych lekach??

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Prezydent Meksyku proponuje dekryminalizację narkotyków

Prezydent Meksyku nazwał trwająca obecnie prohibicję „niezrównoważoną” i zaproponował szeroką rozumianą politykę dekryminalizacji narkotyków, w tym oczywiście marihuany.
  • 1542 / 132 / 1

A na opakowaniu widnieje twoje nazwisko? No właśnie. Mogłeś je wziąć od znajomego, babci, kupić w necie, znaleźć... Z lekarza chcesz zrobić frajera?? :D
  • 1011 / 141 / 0

nie u każdego psychiatry numer z opakowaniami przechodzi, na to też trzeba być przygotowanym. jeśli lekarz jest w porządku, to powinien ci zapisać. możesz powiedzieć, że cierpisz na nerwicę i zażywasz doraźnie, ale to też nie jest gwarancją sukcesu. jak mówiłem, dużo zależy od lekarza. w twojej okolicy z pewnością przyjmuje prywatnie jakiś starszy lekarz, który lekką ręką by zapisał kilka paczek. takiego powinieneś szukać.
  • 81 / 2 / 0

No kiedyś powiedziałem ze kiedyś koleżanka dała mi lek klonazepam i czulem się wtedy lepiej i mi to wypisał, cytuje „jak już sprawdzone to wypiszemy”

Ale u tego psychiatry już zostałem skreślony niestety i tak mysle czy przyniesienie opakowań by ułatwiło sprawę u innego

15.05.2019 scalono - 04pain

W dodatku już mam tak dość wszystkich ketonów i innych tego typu rzeczy ze benzo to tylko mi się śni po nocach a nie mam, jakbym miał to przynajmniej by mnie nie ciągnęło do jakichs klefów i innych syfów
  • 1628 / 157 / 0

Ty wierzysz w to co mówisz? %-D
  • 25 / / 0

Witam, mam pytanie, jakie jest najmocniejsze benzo dostępne na Polskim rynku? :) oraz jaki jest najsilniejszy lek nasenny ?
  • 1011 / 141 / 0

moim zdaniem najsilniejszy w działaniu jest klonazepam oraz lorazepam, kiedyś był jeszcze rohypnol, ale wycofali. jeśli chodzi o siłę działania nasennego, to również wygrywa klonazepam.
  • 6826 / 627 / 0

15 maja 2019Jan1nowak11 pisze:
Witam, mam pytanie, jakie jest najmocniejsze benzo dostępne na Polskim rynku? :) oraz jaki jest najsilniejszy lek nasenny ?
klonazepam najsilniejsze benzo dostępne na Polskim rynku a nasenne to midazolam.
  • 1011 / 141 / 0

lek nie musi być też bardzo silny, na sen dobrze sprawdzi się diazepam czy zolpidem. można także spróbować estazolam bądź nitrazepam.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata