Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 603 Strona 48 z 61
Rejestracja: 2016
  • 205 / 42 / 0

@Mondeeste to jak chcesz wyciągać leki, a nie faktycznie się leczyć to zmień psycha, w każdym większym mieście znajdą się tacy co wizyta 5 min i papierek na praktycznie co chcesz. Darek z łdztu był niezłym agentem i idelnym przykładem tego oczym piszę. W sumie szkoda że go zawineli, no ale zasłużył sobie.
Rejestracja: 2018
  • 84 / 4 / 0

Co najlepiej powiedzieć psychiatrze żeby dał rolki i klony w sytuacji gdy pokaże mu opakowania po tych lekach??

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Ofiary e-papierosów mają chemiczne oparzenia płuc i dróg oddechowych

Drogi oddechowe i płuca części osób, które trafiły do szpitali z powodu tajemniczej choroby związanej z paleniem e-papierosów, są uszkodzone w podobny sposób, jak u osób narażonych na działanie niebezpiecznych środków chemicznych i toksycznych gazów, informują naukowcy.
Rejestracja: 2014
  • 1858 / 193 / 1

A na opakowaniu widnieje twoje nazwisko? No właśnie. Mogłeś je wziąć od znajomego, babci, kupić w necie, znaleźć... Z lekarza chcesz zrobić frajera?? :D
Rejestracja: 2017
  • 1531 / 323 / 0

nie u każdego psychiatry numer z opakowaniami przechodzi, na to też trzeba być przygotowanym. jeśli lekarz jest w porządku, to powinien ci zapisać. możesz powiedzieć, że cierpisz na nerwicę i zażywasz doraźnie, ale to też nie jest gwarancją sukcesu. jak mówiłem, dużo zależy od lekarza. w twojej okolicy z pewnością przyjmuje prywatnie jakiś starszy lekarz, który lekką ręką by zapisał kilka paczek. takiego powinieneś szukać.
Rejestracja: 2018
  • 84 / 4 / 0

No kiedyś powiedziałem ze kiedyś koleżanka dała mi lek klonazepam i czulem się wtedy lepiej i mi to wypisał, cytuje „jak już sprawdzone to wypiszemy”

Ale u tego psychiatry już zostałem skreślony niestety i tak mysle czy przyniesienie opakowań by ułatwiło sprawę u innego

15.05.2019 scalono - 04pain

W dodatku już mam tak dość wszystkich ketonów i innych tego typu rzeczy ze benzo to tylko mi się śni po nocach a nie mam, jakbym miał to przynajmniej by mnie nie ciągnęło do jakichs klefów i innych syfów
Rejestracja: 2013
  • 1663 / 177 / 0

Ty wierzysz w to co mówisz? %-D
Rejestracja: 2017
  • 32 / / 0

Witam, mam pytanie, jakie jest najmocniejsze benzo dostępne na Polskim rynku? :) oraz jaki jest najsilniejszy lek nasenny ?
Rejestracja: 2017
  • 1531 / 323 / 0

moim zdaniem najsilniejszy w działaniu jest klonazepam oraz lorazepam, kiedyś był jeszcze rohypnol, ale wycofali. jeśli chodzi o siłę działania nasennego, to również wygrywa klonazepam.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 732 / 0

15 maja 2019Jan1nowak11 pisze:
Witam, mam pytanie, jakie jest najmocniejsze benzo dostępne na Polskim rynku? :) oraz jaki jest najsilniejszy lek nasenny ?
klonazepam najsilniejsze benzo dostępne na Polskim rynku a nasenne to midazolam.
Rejestracja: 2017
  • 1531 / 323 / 0

lek nie musi być też bardzo silny, na sen dobrze sprawdzi się diazepam czy zolpidem. można także spróbować estazolam bądź nitrazepam.
Posty: 603 Strona 48 z 61
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości