Indapyrophenidone

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 4957 / 788 / 2

https://en.wikipedia.org/wiki/Indapyrophenidone

1-(2,3-dihydro-1H-inden-5-yl)-2-phenyl-2-(pyrrolidin-1-yl)-ethanone

%-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 206 / 23 / 0

Co. To za wynalazek?
Ktos coś?

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Kara śmierci za przemyt fentanylu z Chin do USA

Sąd w Chinach skazał dziewięć osób za przemyt fentanylu do USA, w tym jedną na karę śmierci w zawieszeniu i dwie na dożywocie. Rozbicie szajki przedstawiono jako pierwszą taką sprawę, rozwiązaną dzięki współpracy organów ścigania z obu krajów.
Rejestracja: 2018
  • 81 / 4 / 0

Biorąc pod uwagę wygląd cząsteczki wydaje to się być dysocjantem (bardzo podobne do https://en.m.wikipedia.org/wiki/Diphenidine , brak ketonu prawdpodobnie nie jest czymś co bardzo podtrzymuje aktywność biorąc pod uwagę działanie np. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Prolintane). Jeżeli ma to jednak aktywność jako NDRI, to ciekawe jaki wpływ ma przedłużony pierścień na alfa pozycji; zazwyczaj ma mały wpływ, ale nie w przypadku https://en.m.wikipedia.org/wiki/5-DBFPV (które ma zwiększone działanie na serotoninę) a także w przypadku https://en.m.wikipedia.org/wiki/Naphyrone , który jest potrójnym inhibitorem wychwytu zwrotnego z ciekawymi proporcjami (DAT > SERT >> NET)
Rejestracja: 2009
  • 574 / 40 / 0

Substancja nie jest jakąś nowością wykryta w paru miejscach ze 4 lata temu. Nie wiem czy od tamtego czasu coś się zmieniło i czy weszło to do jakiejś szerszej sprzedaży i produkcji. Jakoś nie wygląda na to. Nie wiele można znaleźć jej temat, poza jednym wpisem na bluelighcie z 2015 roku, na dodatek osoby której zdarzyło się pisać zachwalające tr o jakiejś nowej substancji, a niemających nic wspólnego z faktycznym jej działaniem i sugerowano że zwykły marketing uprawia. Poniżej pozwolę sobie wkleić ten tr, ale podchodził bym z dużym sceptycyzmem. Wg mnie skoro już 4 lata temu ktoś to wyprodukował i pojawiło się na rynku to jeśli miało by to jakiś potencjał to w 4 lata, chinole już by tym zdążyli zalać rynki jak wszystkimi innymi gównianymi PV, pewnie w połowie krajów było by już nielegalne, a jednak to jakieś gówna jak TH-PVP, 3cl-PVP etc sątylko produkowane i jeszcze na rynku. Na dobrą sprawę przez jakieś 5 lat ostatnich pojawiły się dwie tylko coś warte substancje z tej rodzinny mdphp i aiphp, a i tak już chyba obie chinole zbanowali i tym samym pójdą są na wymarcie, w zasadzie już są bliskie temu,. mdphp już w zasadzie zniknęło z rynku i dokonało żywota, z aiphp ciut może jeszcze lepiej to wygląda. Żadna z nich chyba nie jest na tyle intratna chyba żeby komuś chciało się bawić w produkcję tego gdzieś poza Chinami, tak jak to ma miejsce jeszcze z np a-php czy najbardziej popularnymi bk typu 3mmc, 3/4-CMC itp. A wszystkie PV które wyszły w ostatnich kilku latach mogły by równie dobrze nigdy nie ujrzeć światła dziennego, straty żadnej by nie było dla użytkowników, wręcz przeciwnie. Obstawiam podobnie jest z tą substancją.

tr z bluelighta
22:05: 20mg vaped, sandwiched between some damiana in a pipe
22:06: decent rush of euphoria
22:08: oh yeah I like this! grinning and stuff, listening to some nice music
22:10: getting even stronger, giant grin, feeling very confident and not giving a shit about anything
22:18: really nice euphoria, not incredible amount of stimulation though
22:25: nice warmth, but no music enhancement
22:30: already coming down a little. thinking about redosing, deciding against it though
22:40: definitely coming down, but there's still some euphoria
22:55: decent stimulant effects by now
23:10: from time to time I'm still hit by small waves of euphoria
00:00: a little stimulating by now
00:30: could probably fall asleep soon
It's very similar to Pyrophenidone, a little smoother with a tiny empathogenic touch.
Rejestracja: 2018
  • 81 / 4 / 0

@baltazargabka na reddicie jest raport o nowej substancji "3F-pihp" i wygląda na to, że jest to dobre pyro, ale u żadnego większego vendora tego nie ma, chyba tylko od jakiegoś emailowego (nie wiem jakiego niestety). Ja myślę, że można jeszcze pójść w jakieś 3F-a-php. Czemu wszystkie grupy nie rozwijają się kannabinoidy ehh...
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości