Najgrubiej

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Mniej więcej 0.7 mefedronu sniff na raz (350 w lewą , 350 w prawą) + sporo alko.

Jakoś w 2010r poznałem w robocie 2 typów i po pewnym czasie wyszło że lubią przyjebać w nos(tak jak ja xD) . Po pewnej nocce w robocie pojechaliśmy na browar do nich na bloki . Nie pamiętam ile poszło % ale na pewno kilka browarów i pare setek wódki . Po alksie wiadomka na co nachodzi chęć więc bach i ogarneli szybciutko 2 torby mefki ( dodam że w tamtych czasach nawet osiedlowi dile mieli zajebisty towar- kto pamięta ten wie)
Okazało się że chłopaki lubili polecieć naprawdę na grubo bo całą dwóję rozsypali na płycie CD- 3 szczury monstrualnych rozmiarów . Myślę - co wy jebnięci ?!
Jeden mówi że oni takie walą zawsze i zapierdolił prawie całą na raz w jedną dziurę !! Mówię chuj tam raz się żyję no i ciach ... Ledwo dałem radę to przyjebać by po chwili poczuć PIERDOLNIĘCIE którego nie zapomnę NIGDY ...
Substancja całkowicie zmienia profil działania przy takich dawkach , tego nie da się opisać słowami ale na pewno nie nazwałbym tego przeżycia przyjemnym . Nigdy wcześniej (ani później) nie próbowałem takich dawek jednorazowo . Zazwyczaj to było max 200mg gdzie już było mocno ale i mega przyjemnie . Tutaj faza była przynajmniej 3 razy za gruba ! Euforia była niesamowita ale pojawił się też strach że jest tak grubo że coś się może stać .Pamiętam że zrobiło mi się bardzo zimno , siedzieliśmy w furze. Założyłem kaptur i drżałem (był ciepły wiosenny dzień)powtarzając w kółko - ,,Ale jesteście Pojebani!!!" . Morde wykręcało mi okrutnie ale najdziwniejszy był odbiór dźwięku ... Wszystko jakby przyśpieszone i piszczące a w tle słyszałem jakby dzwoneczki czy chuj wie co ale to było mega dziwne .Nie wiem jak opisać to słowami. Kolory były tak żywe że raziły w oczy. Do tego doszły zaburzenia równowagi i pot który lał się strumieniami .
Dobre 2 godziny byłem na orbicie .
Teraz wiem że to się mogło skończyć dla mnie śmiercią albo trwałym kalectwem ale wtedy nie miałem prawie żadnej wiedzy o dragach, chodźby o zespole serotoninowym ... Sory że tak się rozpisałem ale chciałem opisać jak najdokładniej ;P

W każdym razie to była GRUUUUUUBA JAZDA ...
  • 3185 / 262 / 0

Niemal kanna spotkanie... 3 x paliłem to gowno i 2x ladowalem na SOR. Zawsze mocna derealizacja .a w życiu bylem 2x na Sor. Z mj nie ma kłopoty, ale te maczany to syf total...

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

USA: leczenie uzależnień w więzieniach

W ubiegłym roku około 5,400 zatrzymanych w więzieniu powiatu Cook zostało poddanych leczeniu z powodu nadużywania opioidów – średnio 375-400 osób każdego miesiąca.
  • 3987 / 460 / 11

A tam.
Po prostu nie masz tolerki, kiepski z Cb zakonnik.
Trzeba ćwiczyć, więcej palić !
Dla mnie ścieżka z u477, nie jednego wysłała z forum do piachu.
Mnie od razu zcięło w narty i posłało na oiom.
  • 73 / 11 / 0

Najgrubiej to dla mnie było po ketaminie . Totalna derealizacja, jakieś zwidy że ktoś siedzi obok i w ogóle totalne odcięcie, nie wiedziałem pewnie jak mam na imię. Ba, nie wiedziałem czy jestem człowiekiem, nożyczkami, czy istnieje naprawdę. Strasznie dziwna bomba. Raz zajebałem przy ziomkach na pępkowym i ostrzegałem ich że przez jakieś pół godziny mogę wyglądać źle, ale wrócę. Okazało się że wyglądałem tragicznie przez godzinę, oczy mi się rozjechały w dwie strony, zero kontaktu i jeden ziomek, swoją drogą stary grzejnik chciał już powoli dzwonić po karetkę. Jak mi to zeszło, to jak gdyby nigdy nic zacząłem rozmawiać i myślałem że wszystko było ok i byłem w miarę ogarnięty, bo byłem do tego najebany i nawet nie pamiętałem że mnie tak odcielo :zombie:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata