Czarnuszka Siewna (Nigella sativa L.)

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 1240 / 207 / 14

Używałem kupnego oleju z Czarnuszki Siewnej.
  • 4 / 1 / 0

@AnnaS
dziś zrobiłem miks 20g kurkumy, 20g mielonego lnu, 5g czarnuszki, 5g imbiru no i troche pieprzu, lecz dodałem całe nasionka czarnuszki bez mielenia, czy wtedy czarnuszka jest nietrawiona i nieaktywna?

Czuć działanie, ale nie wiadomo czy kurkuma czy czarnuszka :D

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Opakowania na marihuanę typu “potrzyj i powąchaj” – najnowszy trend w branży konopnej?

Opakowanie marihuany typu “potrzyj i powąchaj” może być najnowszym trendem w branży konopi indyjskich. Wniosek o patent dotyczący koncepcji pojemnika na konopie indyjskie został opublikowany w czwartek przez Urząd Patentowy i Znaków Towarowych USA.
  • 1727 / 1091 / 34

@superseler Jest trawiona ale zdecydowanie mocniej jest jeśli pomożemy swojemu organizmowi rozdrabniając.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata