Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 159 / 9 / 0

próbował ktoś pea z memantyną?
ewetualnie miks pea, selegilina, memantyna

z waszych opisów czytałem, że po pea drżą ręce, memantyna powinna to usunąć i wygładzić
  • 195 / 14 / 0

A co by się stało jakby zjeść mózg małej małpki? Oglądałem kiedyś taki film jak ludzie jedli mózgi jakiś małpiatek. Był stół z dziura w środku a w tej dziurze szyja małpki, zatłukli ją, otworzyli czaszkę i jedli tak jak je się jajka na miękko. Czy jest po tym jakaś faza?
https://www.youtube.com/watch?v=iAoAL32RyxQ

ps. co się robi z mózgami zwierząt hodowlanych? dodaje do pasztetu?

Pamiętam - jak byłem mały - jak babcia zabijała indora na działce: położyła mu szyje na pniaku i siekierą odrąbała łeb a ten jeszcze przez chwile biegał w kółko bez głowy... Albo karpia ogłuszyła uderzając go w łeb a potem jak gdyby nigdy nic oderżnęła mu nożem łeb.... był smaczny karpik po żydowsku (w galarecie). Znam tylko z opowiadania taką sytuacje jak dziadek chciał świnkę zabić na mięsko to palnął ja obuchem w głowę ale świnia nie straciła przytomności tylko się wyrwała i zaczęła biegać po ogrodzie i wydzierać się wniebogłosy.... zresztą nie wiem czy się wyrwała czy jak to dokładnie było ale nie udało mu się jej ogłuszyć od pierwszego uderzenia. Znalazłem stare czarno-białe zdjęcia a na jednym z nich widać tą świnkę jak jeszcze nie była zbyt duża i babcia ją karmiła żeby się utuczyła. Potem kiełbasę z niej zrobili, wędzili i sprzedawali w bramie.

A jeden chłop mi opowiadał jak łapał we wnyki (czy tam jakieś inne sidła) dzikie kaczki czy kuropatwy - mówił że zjadł całe stado albo i dwa.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

W 2018 Niemcy wydały ponad 70mln euro na pokrycie kosztów leczenia medyczną marihuaną

Zgodnie z nowymi danymi opublikowanymi przez niemiecką agencję ubezpieczeń zdrowotnych GKV-Spitzenverband, w 2018 r. ubezpieczyciele zdrowotni w Niemczech wydali 73,7 mln euro na pokrycie kosztów związanych z leczeniem medyczną marihuaną.
  • 159 / 9 / 0

podobno ze zwierząt należy spożywac te części, które najwięcej pracują takie jak nerki, serce itp bo zawieraja one najwięcej związków wysokoenergetycznych
  • 23 / / 0

Brał ktoś pea podjezykowo? Lepiej niż oral? Porównywalnie do sniffa?
  • 73 / 11 / 0

%-D @Up
Raczej nie zniesiesz smaku, a nawet jak zniesiesz to po 3 takich zabawach będziesz miał podpalony pysk od srodka %-D już sniff tak ryje nozdrza że wydmuchuje się przez długi czas strupy, krew itp, choć jak bralem pea to i tak liniałem zajebac w klame. Takie już zboczenie :mniam:
  • 159 / 9 / 0

selegilina działa bardzo krótko z tego co czytam, półtorej godziny i koniec

a na wikipedia angielskiej jest 10 h, na polskiej wikipedi nie ma tego błędu
  • 73 / 11 / 0

@up
Jak byłem w ciągu sele i pea (jakoś ponad pół roku) to miałem takie stężenie że mogłem nie brać sele 3 dni, a pea hulała. Później znowu trochę czasu 10 mg sele i dopóki pea kopała, oszczędzałem segan.
  • 159 / 9 / 0

blokuje mao b i w większych dawkach mao a, ale na początku działać będzie bardzo krótko i jeszcze te metabolity, które po wyczerpaniu mogą powodować zjazd
  • 23 / / 0

10 mg selegiliny podjezykowo
godzine pozniej sniff 50mg pea
o kurwa czuje sie lekko i tak jasno mam przed oczami
o kurwa mega mix
pisze to na wejsciu zobaczymy jakie beda dalej efekty
  • 1 / / 0

Witam, kiedyś dużo testowałem PEA z Selegiliną i chciałbym teraz tylko okazyjnie do GBL na imprezie dorzucić. Też macie problem z 'sikaniem' ?jak sobie z tym radzicie? Ja jak wezmę PEA to chce mi się ale nie mogę
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata