Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 7241 / 732 / 0

Jak skasować wszystkie powiadomienia ? ``Kto Ci dal karmę, kto wspomniał o Tobie``.Jak to wyzerować ?

Tzith

• / / 0

Odzyskiwanie hasła mi nie działa. Nie przyszedł mi żaden email byłbym wdzięczny za wysłanie go ręcznie albo coś.
Mój nick Cry666

Po 18 latach wyciągnięto mu narkotyki z nosa

Więźniowie wykazują się dużą kreatywnością, jeżeli chodzi o przemyt kontrabandy. Jeden z nich wypełnił balon marihuaną i ukrył go w jamie nosowej, skutecznie unikając wykrycia. Narkotyk pozostał na miejscu przez prawie dwie dekady.
  • 4970 / 200 / 8

@up: Hasło zostało wysłane na skrzynkę, którą podawałeś przy rejestracji konta Cry666.
  • 205 / 42 / 0

Zakładając konto myślałem że będę tylko czytał, więc wybrałem nick kompletnie na odwal się. Okazało się jednak że czasem mam ochotę coś napisać, więc chciałbym poprosić o zmianę nicku. Najchętniej na 'marinetti', jeżeli jest wolny @surveilled. Z góry dzięki!
  • 4970 / 200 / 8

Niestety, nick jest zajęty. Być może jakieś cyferki na koniec?
  • 205 / 42 / 0

@surveilled niee, z cyferkami czułbym się jak jakiś podrabianiec, ostatnio zauważyłem ze nawet jest ktoś na forum kto ma nick NicNieBrałem2000 i aż mi się głupio zrobiło. To w takim razie dam listę w kolejności od najbardziej pożądanego do najmniej, mam nadzieje ze któryś będzie wolny :P
picabia>robakowski>boccioni>rodczenko
dzięki!
  • 4970 / 200 / 8

@picabia Załatwione.
  • 822 / 110 / 0

Dalej nie mogę wejść na czat, odkąd jest ta nowa "wersja".
Piszę to już po raz n-ty.
  • 791 / 7 / 112

Spróbuj przeczytać FAQ, wszystko działa poprawnie.
  • 1894 / 316 / 2

@unknown
@surveilled

Czemu zostało zdezaktywowane konto Maykel85? Zmienił jedynie w ustawieniach maila na prawidłowy, który zawsze miał w podpisie. Napisał do mnie i prosi, żeby to ogarnąć. Pisałem na priv do Surva, ale może tutaj szybciej to przejdzie.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata