Difenhydramina - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 147 Strona 15 z 15
Rejestracja: 2010
  • 32 / 2 / 0


@politykier - tak, chodzi mi o takie 'needles and pins', co ciekawe kilka tygodni temu brałem kilka razy dawki 25-50 mg ale w celu zaśnięcia i to swędzenie raz się pojawiało, innym razem nie. Poza tym pojawia się jako możliwy skutek uboczny na ulotce.
Rejestracja: 2009
  • 604 / 30 / 0


Nawet fajnie podbija opio w dawkach do 50mg bo tyle jadłem max, mocno zwiększa sedacje i uspokaja. Chyba to wszystko kosztem euforii.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Brytyjka wyrzucona z USA. W telefonie wiadomości o kokainie

Brytyjska turystka została zatrzymana przez amerykański służby imigracyjne na ponad 24 godziny, a następnie deportowana do kraju, ponieważ w jej telefonie znaleziono wiadomość dotyczącą zażywania kokainy.
Rejestracja: 2010
  • 75 / 1 / 0


Krótko w temacie, używałem po stymulantach, pomaga na sen, jesli nie macie benzo to może być ratunek. Czasem nie uśpi, ale wyciszy, uspokoi. Używałem z apapu, zimna woda, filtr do kawy. Działa ;)
Rejestracja: 2010
  • 18 / 1 / 0


Po co się bawić w ekstrakcje, jak to można kupić bez problemu legalnie ze Stanów, za grosze. Ale w celach rekreacyjnych nie polecam. W dawkach działających powoduje mega objawy somatyczne, skurcze mięśni kończyn, które nie pozwalają na nawet zwrócić uwagi na jakąkolwiek fazę.
Rejestracja: 2019
  • 32 / 2 / 0


Ja to sobie czasami difke przypierdolę i zazwyczaj są to dawki do 150mg po zażyciu uspokojenie i kurewska senność.
A w takim moim miksie jak można tak to nazwać może z 75 - 100 mg popitym mocną kawą albo dwoma i wtedy senność nie jest tak duża i można bardziej się skupić na uspokojeniu i lekko rozmazanym obrazie, nawet przyjemnie jest wtedy ;--)
Rejestracja: 2016
  • 2416 / 491 / 0


Skurcze mięśni nóg uniemożliwiały cieszenie się z nietypowej, mrocznej, delirycznej fazy.
Rejestracja: 2018
  • 129 / 6 / 0


Właśnie opiszę wam po krótce mój przypadek. Leczę się od paru lat na niezdiagnozowane bóle ucha i szyi (historie jest mega mega długa,ale wykluczono wszystkie poważne choroby). Ostatnio pojawił się wątek właśnie tego środka,żebym spróbowała (mam problemy z kręgosłuem szyjnym, przepukliny ktore ponoc mogą dawać bole do uszu poprzez polaczenia nerwowe). Gdybym chciała sprobować tego środka, czy jest on dostępny tylko w apapie w prezencie z paracetamolem? Czy coś zastępczego, lub innego co tak działa?
prometazyna nie koi bólu, hydro też nie.....Aviomarin ok widzę.
Cy to mogłoby mi pomóc zredukować zolpidem do np 1 tabl ?
I czy możnaby to stosować długofalowo ?Czy potem to już nie działa?
Posty: 147 Strona 15 z 15
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości