pharmahuasca - pierwszy raz

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 21 / 5 / 0

Cześć Wam :) Od dłuższego czasu czytam to forum, ale teraz przyszedł czas na napisanie pierwszego posta. W najbliższym czasie planujemy z chłopakiem spróbować pharmahuaski i w związku z tym mam kilka pytań:

1) W jakiej dawce to wziąć na pierwszy raz? Mamy moclobemid, już przeczytałam, że jego powinno być 450mg, ale co z DMT? Jako że na dobrą sprawę będzie to dla nas pierwsze poważne spotkanie z tą substancją (wcześniej mieliśmy kilka nieudanych prób palenia), to nie chcemy się przebijać. Znalazłam gdzieś informację, że dobra będzie dawka 50mg, ale nie wiem jak to się ma do naszych planów i mas ciała - podejrzewam, że w przypadku 50kg (ja) może to wyglądać trochę inaczej niż przy 80 (chłopak).

2) Jak długo trwa trip? Przeczytałam sporo bardzo różnych informacji, generalnie rozbieżność była od 4 do 12h :) Która opcja jest bardziej prawdopodobna?

3) Czy w przypadku pharmahuaski należy się spodziewać wymiotów, jak przy ayahuasce?

4) Czy możemy zjeść to razem, czy lepiej, żeby jedna osoba była trzeźwa w trakcie gdy druga będzie tripować?

5) Od pół roku biorę amfetaminę w dawce około 70mg dzienie, chwilowo z okazji DMT (a właściwie IMAO ;)) robię sobie przerwę, dziś mijają dwa tygodnie. Czy taka przerwa jest już wystarczająco długa, czy radzicie poczekać jeszcze trochę? Po jakim czasie od zażycia IMAO mogę bezpiecznie wrócić do fety?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • 246 / 63 / 0

Nudności mogą być.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pharmahuasca
"Z reguły im mniej β-karbolin, tym mniej nudności; im więcej DMT, tym bardziej spektakularne są wizje."

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Przesyłka z marihuaną w sortowni firmy kurierskiej

Odbiorcą przesyłki był mieszkaniec Myśliborza.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata