Etylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 3925 Strona 393 z 393
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Jak wygląda sprawa prawna z etylo?
Wiadomo, sprzedaż i posiadanie nielegalne. A gdy np ktoś będzie po etylo jadąc samochodem to w razie zbadania potraktują to jako jazdę pod wpływem środków odurzających.?
Rejestracja: 2014
  • 49 / / 0

Ciekawostka - ostatnio z czelusci znajomy znajomego wydobyl resztke etylofenidatu, zapakowana w samarke, trzymana w temperaturze pokojowej w pudelku. Po standardowej kresce wystapilo podwyzszone libido, koncentracja, niwelacja wczesniej wypitego alkoholu. Zwaly albo nie bylo, albo dala sie przepic. Szkoda, ze ta substancja nie jest juz na rynku.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Roślinne mięso z „najlepszych konopi Nowej Zelandii”. Wygląda i smakuje jak prawdziwe

Wyglądem, konsystencją i smakiem ma przypominać zwykłe mięso, ale nowy produkt w ofercie The Craft Meat Co. będzie w stu procentach roślinny. Głównym składnikiem mięsnego zamiennika mają być konopie.
Rejestracja: 2016
  • 85 / 1 / 0

Na zagranicznych stronach wydaje się być ten środek dostępny. Czy to możliwe? Chętnie bym go znowu potestował. Nigdy nie wybaczę politykom tego zakazu.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

Witam, czy jaka kolwiek substancja z dostępnych rc przypomina chociaż w jakimś stopniu działanie etylofenidatu? Ew. Kokaine? Chodzi mi o jakieś stimy euforyczne. (6 lat temu, walilem takie drobne małe kryształki, ewentualnie była kilka małych grudek, nie pamiętam dokładnie ale działało silnie euforycznie przez sniff, działo długo, występowało mega skupienie i piwko wchodziło wybornie,dill nie wiedział wgl co to jest jak go pytałem "kryształ to jest" mówił, do dzisiaj nie jestem pewny ale myślę że to etylofenidat, pomóżecie rozpoznać po tak felernym opisie?) pozdrawiam ćpaki. :)
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 938 / 2

4F-MPH?
Posty: 3925 Strona 393 z 393
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość