Etylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 3925 Strona 393 z 393
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Jak wygląda sprawa prawna z etylo?
Wiadomo, sprzedaż i posiadanie nielegalne. A gdy np ktoś będzie po etylo jadąc samochodem to w razie zbadania potraktują to jako jazdę pod wpływem środków odurzających.?
Rejestracja: 2014
  • 40 / / 0

Ciekawostka - ostatnio z czelusci znajomy znajomego wydobyl resztke etylofenidatu, zapakowana w samarke, trzymana w temperaturze pokojowej w pudelku. Po standardowej kresce wystapilo podwyzszone libido, koncentracja, niwelacja wczesniej wypitego alkoholu. Zwaly albo nie bylo, albo dala sie przepic. Szkoda, ze ta substancja nie jest juz na rynku.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Amsterdam rozważa zakaz sprzedaży marihuany turystom

Amsterdam od lat zmaga się z lawiną turystów, która zalewa miasto, niekiedy je paraliżując. Nic więc dziwnego, że burmistrz Femke Halsema wraz z radą miejską szukają rozwiązań, by ograniczyć popularność stolicy Holandii. Jednym z nich ma być zakaz sprzedaży marihuany turystom.
Rejestracja: 2016
  • 84 / 1 / 0

Na zagranicznych stronach wydaje się być ten środek dostępny. Czy to możliwe? Chętnie bym go znowu potestował. Nigdy nie wybaczę politykom tego zakazu.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

Witam, czy jaka kolwiek substancja z dostępnych rc przypomina chociaż w jakimś stopniu działanie etylofenidatu? Ew. Kokaine? Chodzi mi o jakieś stimy euforyczne. (6 lat temu, walilem takie drobne małe kryształki, ewentualnie była kilka małych grudek, nie pamiętam dokładnie ale działało silnie euforycznie przez sniff, działo długo, występowało mega skupienie i piwko wchodziło wybornie,dill nie wiedział wgl co to jest jak go pytałem "kryształ to jest" mówił, do dzisiaj nie jestem pewny ale myślę że to etylofenidat, pomóżecie rozpoznać po tak felernym opisie?) pozdrawiam ćpaki. :)
Rejestracja: 2014
  • 3528 / 860 / 2

4F-MPH?
Posty: 3925 Strona 393 z 393
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości