4F-ADB

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

• 47 / 1 / 0

19805.jpg
Jestem w szoku, że nie ma takiego tematu. Info znalazłem niewiele ale to co znalazłem zamieszczam poniżej.
Share your thoughts folks!

C20H28FN3O3

Synonimy:

4-fluoro MDMB-PINACA
(S)-N-(1-amino-3-(3,4-difluorophenyl)propan-2-yl)-5-chloro-4-(4-chloro-1-methyl-1H-pyrazol-5-yl)furan-2-carboxamide
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 337 / 30 / 0

-5-chloro-4-(4-chloro-Na pewno zabija wszystkie zarazki

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Narkotykowy boss wylądował w Warszawie. Molina Lee był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Na lotnisku Chopina w Warszawie wieczorem wylądowała wojskowa CASA, na której pokładzie był eskortowany przez polską policję Ivan Manuel Molina Lee. Zatrzymany na żądanie polskiej prokuratury mężczyzna jest członkiem międzynarodowego kartelu narkotykowego.
  • 437 / 25 / 1

Jest moc, radzę uważać
  • 172 / 15 / 0

Dostałem 0,5 g sampla ile tego dawkować bez toaletki?
  • 1663 / 177 / 0

Sposób postępowania identyczny jak z 5F-ADB, brak większych różnic. Tak samo z dawkowaniem - skrócenie grupy pentylowej powoduje zwiększenie wartości Ki przy CB2 i zmniejszenie przy CB1.

Nie są to duże zmiany, na przykładzie mogę pokazać to mniej więcej tak:

Jakiś kanabinoid z grupą pentylową:
Ki:
CB1: 3
CB2: 20

Taki sam kanabinoid tylko z grupą butylową:
Ki:
CB1: 9
CB2: 7

Co to oznacza w praktyce? Nic, bo aktywność jest tak duża, że takich zmian nie da się wyczuć, ponieważ intensywność doznań i tak jest poza jakąkolwiek skalą mocy. W skrócie: i tak jebnie za mocno.

Tak na prawdę to wszystkie kanna można przywrócić do życia skracając łańcuch pentylowy do butylowego.
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata