Problem z pamięcią

Moderator: Zdrowie

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 517 / 96 / 0

Witajcie. Nie wiedziałem do końca gdzie to napisać ale spróbuję tu. Już od kilku miesięcy chciałem to napisać ale nie zwracałem na to uwagi aż tak jak teraz, przyznam że to troszkę przeszkadza i może moglibyście pomóc. Od początku.. mam taki problem że od kilku miesięcy praktycznie nie pamiętam co robiłem dzień wcześniej, może inaczej.. pamiętam że byłem dajmy na to w sklepie, z psem na spacerze itp. ale żadnych szczegółów z tego nie pamiętam. Żeby opisać komuś mój cały dzień i to nie tak ze szczegółami a tylko powierzchownie to myślę że musiałbym się kilka minut skupić bo inaczej się nie da. Do tego ostatnio doszło coś takiego, że mieszają mi się wspomnienia nie wiem jak to wytłumaczyć ale spróbuję dać jakiś przykład. Dajmy na to że w poniedziałek poszedłem spotkać się z kumplami popołudniu i siedzieliśmy sobie do wieczora gadaliśmy graliśmy itp. Potem znowu w środe się spotkaliśmy znowu coś porobliśmy no to ja w czwartek nie potrafię dokładnie sprecyzować czy w daną gre graliśmy w poniedziałek czy w środę, albo czy gadaliśmy na dany temat w poniedziałek czy w środę. Koledzy pamiętają wszystko normalnie bo się ich pytałem i opisali ze szczegółami dane dni i wtedy dopiero zacząłem kojarzyć że faktycznie tak było, ale no potrzebne mi były podpowiedzi bo sam bym chyba nigdy nie doszedł do tego co w dany dzień robiliśmy.

Dodam że zaczęło się to wszystko mniej więcej na początku czerwca od pewnej imprezy na której był tylko alkohol ale urwał mi się film a u mnie urwany film = bójki, zaczepki zazwyczaj ale nie tym razem. Upiłem się też inaczej bo dużo mniej mi było potrzeba i szybciej straciłem film ale na szczęście nic nie narozrabiałem. Koledzy potwierdzili że normalnie było, normalnie gadałem itp. Ale postanowili i tak mnie na koniec imprezy odprowadzić do domu żebym nie wracał sam bo wiedzą jakie mam skłonności po alko więc praktycznie przez cały czas imprezy byłem monitorowany. Dlaczego o tym piszę ? a no dlatego że na początku myślałem że po prostu na urwanym filmie uderzyłem się w głowie czy coś, ale no tak jak mówię nic takiego nie miało miejsca na 99%.

Macie jakieś pomysły ? Może jakiś lekarz, a może to wina suplementów ? Nie mam pojęcia czy przypisywać to wszystko do tamtego upicia się bo mógłby to być tylko zbieg okoliczności ale zaczęło się to właśnie wtedy
Rejestracja: 2018
  • 180 / 28 / 0

Siema, podstawowe pytanie, czy straciłeś przytomność wtedy po tym upadku ? Jak chcesz diagnostykę to idź do rodzinnego i powiedz, że masz minimum 4 ataki migrenowe w miesiącu, dostaniesz skierowanie do neurologa, a ten da Ci skierowanie na rezonans, wtedy zobaczysz czy wszystko w porządku. Próbowałeś jakichś suplementów : bacopa, ginko biloba, lecytyna ,, omega 3 ? To wszystko fajnie działa na mózg, szczególnie jedz dużo omegi 3 , jest w chia , możesz z białkiem to jeść, to też odbuduje trochę. Jeśli chodzi o leki to tylko Vinpoton - winpocetyna, przychodzi mi na tą chwilę. Miewasz bóle głowy?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Marihuana może upośledzać płodność kobiet? Nowe badania

Marihuana jest najczęściej używanym narkotykiem rekreacyjnym przez osoby w wieku rozrodczym. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jaki może mieć wpływ na ewentualne poczęcie dziecka.
Rejestracja: 2015
  • 517 / 96 / 0

WYJEBAC
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: foliage i 0 gości