Tolerancja po kokainie

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Czy po kokainie rośnie tolerancja na inne narkotyki?
  • 77 / 11 / 0

kokainą trudno wyrobić sobie tolerancje. Musiał byś jej brać kilka gram dziennie, to byś sobie wyrobił tolerancje na amfe. kokaina działa krótko tak więc tolerancja słabo rośnie.

Natomiast na amfie, łatwo wyrobić sobie tolerancje na kokaine, bo amfa działa długo.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Domeny i dopalacze w HRD.pl

Hurtownia HRD.pl mówi stop dopalaczom w Sieci. Jeden z największych polskich rejestratorów ogłosił właśnie akcję społeczną, której celem jest blokowanie szkodliwych adresów.

• 1017 / 96 / 0

Warto tu wspomnieć że tolerancja fizycznie/chemicznie może nie rosnąć, ale psychicznie jak najbardziej. Jak się dłużej bawi na dobrym koksie to inne stymulanty się wydają jakieś słabsze, gorsze, a to wszystko może siedzieć tylko w głowie biorącego.
  • 1554 / 40 / 0

05 stycznia 2018lajtowypodroznik pisze:
kokainą trudno wyrobić sobie tolerancje. Musiał byś jej brać kilka gram dziennie, to byś sobie wyrobił tolerancje na amfe. kokaina działa krótko tak więc tolerancja słabo rośnie.

Natomiast na amfie, łatwo wyrobić sobie tolerancje na kokaine, bo amfa działa długo.
Nie tyle działa krótko co ma jeszcze bezpieczniejszy mechanizm działania niż feta
  • 1 / / 0

Ja zauważyłem że skuteczność spada w trakcie imprezy. Pierwszy niuch jest super, ale następne już mniej odczuwalne raczej. Ale też nie wiem na ile ma na to wpływ jakość. Po przerwie (czyli na następnej imprezie po min. kilku dnach) nie zauwazyłem żadnej tolerancji.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata