TMA-6

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 147 Strona 15 z 15
Rejestracja: 2011
  • 91 / / 0


Brałem 25mg do miksu z 2mg 25I-NBOMe, 25mg 4-AcO-DMT i UR-144 dopalany co jakiś czas. Bardzo fajna substancja, koncentracja i zmysły mocno wyostrzone, tylko na początku miałem kłopot z ogarnięciem myśli - jakby myśli stały się bardziej subtelne, ale 5 minut później było git. Chyba dobrze by się spisała jako wspomagacz do nauki. A, no i oczywiście nie czuć zjazdu żadnego (chociaż może dlatego, że miks). Łaknienie było, ale przez mirtazepinę chyba ;p.
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 3 / 0


TMA-6 dawka ok. 70 mg spożyte będąc już na lekkim rauszu alkoholowym (3 piwa). Gruby wjazd, wizualny chaos z nutką tej świeżości patrzenia. Lekkie poddenerwowanie, co mogło być spowodowane kreską 4-FMA pare chwil wcześniej. Lekkie wazo, amfetaminy gryzą się ze sobą. Gdy naprawde weszło, chciałem wyjść z domu na jakąś łąkę, popatrzyć sobie. Uczyniłem tak w trybie natychmiastowym, wychodząc bez butów i koszulki. Faza zaprowadziła mnie tam gdzie lubie, czyli gdzieś w zarośla, gdzie straciłem resztki wdruków cywilizacyjnych, błądząc w buszu jak neandertalczyk. Za to duży plus. Gdy zaczął zapadać zmrok, ogarnąłem się na chate, gdzie odkrywałem nieznane dotąd kawałki Pink Floydów nareszcie je tak naprawde "słysząc", do tego szampański nastrój i Natchniony-Młody-Bóg Mode ON. To jest to co tygryski lubią najbardziej.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Luksemburg i legalizacja marihuany

Luksemburskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek, że planuje pełną legalizację marihuany w tym kraju, tj. produkcję i konsumpcję w ciągu najbliższych dwóch lat, a także wzywa inne kraje europejskie do zweryfikowania polityki narkotykowej.
Rejestracja: 2018
  • 5 / 2 / 0


Czołem ludziska. To mój pierwszy post na forum. Tytułowa w temacie substancja skłoniła mnie do założenia konta po 5 latach gościny na kartach forum bez niego :-p . Powiedzicie mi jak teraz jest z dostępem do TMA-6. Po Waszych opisach uświadomiłem sobie że to jest to czego szukam, jednak posty urwaly sie tak dawno w tym temaciex postanowiłem odświeżyć. Pozdrawiam :-D
Rejestracja: 2007
  • 474 / 48 / 0


Śmieszny odkop. Szukaj w darknetach, jednak nie są to tanie rzeczy.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


nie zawracałbym sobie głowy zbytnio o ile ktos nie jest jakims fanatycznym kolekcjonerem.
Rejestracja: 2012
  • 240 / / 0


Popieram , badałem to jak było u nas.Lajtowy stymulujący psychodelik.Ma to coś w sobie ale @hertz wytłumaczył już wszystko.
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


09 czerwca 2018hertz pisze:
nie zawracałbym sobie głowy zbytnio o ile ktos nie jest jakims fanatycznym kolekcjonerem.
Ja z kolei bardzo bym chciał to mieć. Akurat to. Tak inne od innych psychodelików, bardzo specyficzne.
Posty: 147 Strona 15 z 15
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości