Buprenorfina - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 407 Strona 39 z 41
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0

Nie wiedziałem, że taka knajpa wgl. jest. Fajnie, ale bura 2mg noskiem mnie nie grzała prawie. Czy te 2mg to już za dużo i działa antagonistycznie? Lepiej trzymać w buzi po uprzednim zalaniu paszczy ciepłą wodą czy wciągnąć? Gdzie większa biodostepność/długość działania? Wiem, że najlepiej i.v, ale jeszcze w praktyce nie umiem. :/

180

Rejestracja: 2017
  • 47 / 3 / 0

Pewnie tolerancja na opiaty spora ja dopiero przy 10mg/podjezykowo czuje się ok. Na pewno stosując bupre tak jak Bóg przykazał działa najdłużej. Sniffem trochę bardziej intensywnie ale chyba krócej(próbowałem z 4-5 razy)

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Uciekał z narkotykami i pieskiem na ręku

Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna próbował uciec funkcjonariuszom z pieskiem na ręku. Teraz odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt.
Rejestracja: 2018
  • 26 / 1 / 0

09 lutego 2019fajnynick1 pisze:
Nie wiedziałem, że taka knajpa wgl. jest. Fajnie, ale bura 2mg noskiem mnie nie grzała prawie. Czy te 2mg to już za dużo i działa antagonistycznie? Lepiej trzymać w buzi po uprzednim zalaniu paszczy ciepłą wodą czy wciągnąć? Gdzie większa biodostepność/długość działania? Wiem, że najlepiej i.v, ale jeszcze w praktyce nie umiem. :/
Osobiście nie polecam I.V. Za każdym razem jest to dla mnie bardzo rozczarowujące doświadczenie. Naprawdę nie wiem po co co jakiś czas ponawiam te próby (pewnie tęsknota za strzykawką). Kończy się to zawsze nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi: przeczulica skóry, ból głowy, lęki. Po snifie nie mam takich akcji.
Rejestracja: 2016
  • 35 / 3 / 0

Witam jak byście porównali biodostepnosc i czas działania bupry iv do snifem po albo pr. Mam mało i muszę przetrwać wiec zastanawiam się co będzie najbardziej ekonomiczne iv biodostepnosc największa ale czy sumarycznie to będzie najlepsze jeśli skraca się czas działania? Macie tabletkę bupry i musicie wytrwać dwa dni lepiej pukać cztery razy mała dawkę czy np zjeść dwa razy wieksza
Rejestracja: 2017
  • 664 / 54 / 0

Ja miałem fajnie, jedno sobie tabsa łykłem i trzymało bardzo sporo godzin.
Rejestracja: 2019
  • 218 / 21 / 0

Witam a ja z takim pytaniem. Jezeli nie chodzi o kwestie ekonomiczne czy stosowani plastorow zgodnie z ich przeznaczeniem spowoduje mocniesz skret jezeli chce je stosowac dokladnie tydzien. Chodzi o to ze lece do Polski a jestem wjebany w Kratom (50 g dziennie) a mam 2 plasterki 40 mg na ciezkie czasy (nie chce mi sie ich zuc )
Rejestracja: 2018
  • 22 / 5 / 0

Ile najmniej na Was działa? Ja po 0,2 (1/4 kwadracika 1x1 cm plastra 20 mg Transtec) na zmianę witałam się z przyrodą, z jakiegoś powodu poczułam soę mistycznie, i noddowałam na trawie - było srogo. Tylko mnie taka malutka dawka umie porobić?
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

czy przyklejony transtec 70 zapewni jakiekolwiek rekreacyjne dzialanie przy slabej tolerancji(lekki nodding przy 160mg morfiny doustnie)?
Rejestracja: 2018
  • 15 / / 0

Na mnie buprenorfina nie działa prawie wcale, po 5 mg IV nic nie poczułem poza delikatnym uspokojeniem, żadnego błogostanu, eufori ani noodów. Wie ktoś może co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Dodam że próbowałem kilka razy, również podjęzykowo.
Rejestracja: 2015
  • 523 / 40 / 0

Według mnie nic już nie poczujesz .Ja kiedy jeszcze nie brałem mocnych opio bupra działała euforycznie czułem ale jak zaczęła się majka oxy hera to teraz za huj nie działa w taki sposób jak wcześniej. Teraz tylko działanie jak u Ciebie
Posty: 407 Strona 39 z 41
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1347 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości