Fenyloetyloaminy: seria NBOMe - wątek ogólny

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 22 / 3 / 0

Z serii NBOME, testowałem wiele odgałęzień. Znalazły się tam literki B,C,I,N ( jeśli mnie pamięć nie zawodzi ). Najdalej mnie wysłał kartonik B (2mg). Totalna ekstaza.
  • 378 / 27 / 0

Ej serio nikt nie testowal 25inboh,choc to nie ten temat,to mysle ze jest ok.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
  • 441 / 36 / 0

seria NB** to jakaś wyjątkowo niepopularna się zrobiła.
o ile nbome nie są dostepne zbytnio to są nboh'y ale widac nie ma amatorow.
  • 958 / 82 / 0

Mojemu ziomkowi tak to porylo banie
Że był 20 razy w psychiatryku i ma schizofrenię paranoidalna i jest kompletnym wariatem
Właśnie jedzenie oporów nbomow i palenie kanna
Pozdro
  • 722 / 11 / 0

Siemanko.
Jak porównacie poszczególne nbomy pod względem smiechawy i euforii w towarzystwie? Zawsze z ziomkami braliśmy 25c co dla mnie jest związkiem absolutnie kultowym..Zawsze melanż życia każdorazowo.Bralismy też chyba 25i oraz 25b ale nie pamiętam dobrze,a temat jest taki że tu gdzie mieszkam nie mogę kupić 25c za to jest 25i i tu rodzi się pytanie czy mogę zafundować tutaj ziomkom 25i zamiast 25c i oczekiwać podobnego działania jak na 25c tzn euforia, smiechawa, sarkazm i mega elokwencja że spidem?wiem że trochę sam sobie odpowiedziałem niemniej chętnie poznam wasza opinie. Moim zdaniem dam im to 25i w dawce 2mg i będzie grubo i mega śmiesznie jak zawsze. Z mojej oceny wynika ze 25i oraz 25c są bardzo podobne raczej i wesołe.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata