Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1999 / 236 / 1

A dlaczego to ma być benzo?...
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

Na sen najlepszy midazolam ( dormicum) .
W Polsce pewnie ciężko go dostać, ale jak już wyrwiemy to po 7,5 mg p.o. zasypiamy w 15 minut.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Badanie kierowcy na narkotyki nawet bez jego zgody

Każdy policjant może przeprowadzić wstępną weryfikację kierowcy na obecność niedozwolonych substancji. Kierowca musi się jej poddać.
  • 301 / 46 / 0

@UJebany ja po 15mg p.o czyli z biodostępnością taką samą jak i.v byłem mniej porobiony niż po 7,5mg zolpidemu czy 5mg lorazepamu. Jak widać nie każdy organizm jest taki sam, a dodam, że miałem całą pakę na testowanie a nie jedną tabletkę, gdzie słabe działanie mogłoby być uzależnione od innych czynników. Pozdro.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

Dzisiaj nie zjadłem dużo benzo, tylko 3 mg lorazepamu i 4 mg klonazepamu.Psychiatra rozpisał mi 6 mg klona/dzień i 3 mg lorazepamu/dzień - wiec nie jest tak źle a dzisiaj piąteczek to sobie można pozwolić na mały maratonik.
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

UJebany nie oszukuj sie, ze 4 mg klonazepamu i 3 mg lorazepamu to "malo". Wiesz, ze tak nie jest. Ja wczoraj z rana zazylem 0.5 mg alprazolamu, to mozna powiedziec, ze bylo malo. Jakbys wrzucil 2 mg diazepamu, byloby "malo". Dawki o ktorych piszesz sa jak dla konia. Lekarz psychiatra ustawil Tobie takie dawkowanie, ten sam ciagle takie dawki przepisuje? :uwaga:
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

@siostrorelanium
Od około 4-5 lat przepisuje mi takie dawki.Przeszedłem przez wiele benzo od alpry przez diazepam i skończyło się na klonach i lorazepamie.Obecnie dzisiaj nie wziąłem porannej dawki benzo.Znów się trochę wyzeruje - przynajmniej do 16:00 - 17:00.

P.S.Dzisiaj planuje zjesc 2 mg klona i 2 mg lorazepamu. :pacman:
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

Ale ten lekarz musi miec wyj*bane. Nie mozna wykluczyc tez, ze robi to swiadomie cos ala pielegniarka podtruwajaca pacjentow. Ale coz, on tylko przepisuje, reszta to jednak Twoj wybor i sam do niego chodzisz. Ja od jakiegos czasu jem paczke alprazolamu srednio 30 mg na miesiac / dwa i juz mi lampki zagrozenia mrugaja. Marzec byl bez benzo. Za to bylo dosc duzo alko. Teraz mam sloik alproxu to sie obchodze z nim jak z porcelana- minely ok 2.5 tygodnia a mam jeszcze 18 mg. Dzisiaj ze 2 mg zarzuce na wieczor i poprawie odrobina alko. No bo Swieta.
  • 1759 / 437 / 0

26 sierpnia 2018NegatywneWibracje pisze:
Nieznośna lekkość bytu.
za Chiny Ludowe nie pamiętam jak to pisałem, a wydawało mi się, że nie ćpałem wtedy za specjalnie. :świnia:

randomowe nakarmienie przypomniało mi o tych kilku bitach wysranych w stanie >nieważkości :ręka:
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

alprazolam mnie wczoraj z kolei wprowadzil w stan niewazkosci. Rano siostra mnie pyta, o czym była nowa gomorra (ogladalem poprzedniego wieczoru) . Mowie, ze nie pamiętam specjalnie....Nie musze dodawac, ze wypadlem dosc dziwnie. Ale wrzucilem do pieca 2 mg alproxu plus na szybkiego 2 browce. Rano sprawdzam zapas piwa na swieta (lacznie zawrotna cyfra: 3 piwa). Odnajduje 1 pelne i 1 puszke. Pytanie co z pozostala 1 puszka, zniknela? Znalazlem ja pod prysznicem. Takie tam, po benzodiazepinach.
  • 3000 / 417 / 0

W imieniu kolegi, jak ma się łączenie nirtazepamu z baklofenem ? Dawkowanie aby było dobrze, tolerka na benzo zerowa a na baklo przed detoksem 14 dni 100mg.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata