Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7241 / 733 / 0

@Codeine420
Biorę Rivotril i brałem w Polsce Clonazepamum TZF i w 100 % mogę stwierdzić, ze działają tak samo.
  • 79 / 3 / 0

Mam pytanie czytałem kiedyś , że są jakieś zastrzyki aby szybko wyjść z uzależnienia od klona. Zna może ktoś nazwę tego cuda ?

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Bernie Sanders: Jako prezydent w 100 dni zalegalizuję marihuanę

Sanders, niezależny senator z Vermont, jest od dawna znany jako zwolennik legalizacji marihuany.
  • 7241 / 733 / 0

Pierwsze słyszę o takich fanaberiach.To nie Nalokson, ze wyciągnie Ciebie z przedawkowania opio.
  • 491 / 8 / 0

witam-mam takie pytanko- dostałem od znajomego lekarza 2 recki -na każdej po 2 op klona 2 mg - z jedną było wszystko ok i wykupiłem bez problemu jednak na drugiej wpisał tylko -dawkowanie -1x1 szt, i niżej 2op Clonazepamum 2m = 60 tabletek po 2mg -nie wypisał słownie że to razem 120 mg preparatu- nie dopieprza się w aptece? Pytam bo kiedys jeden magik wypisał mi tylko że zapisuje 2op klona 2 mg i babka w aptece nie chciala mi wydać tabsów- odsyłała do rodzinnego żeby słownie wszystko uzupełnił...Tutaj niby logicznie ze 60 x2 mg =120 mg ale nie chce sobie robić wstydu w aptece
  • 428 / 14 / 0

Oplaca sie dorzucać klona po 30minutach od zjedzenia pierwszej dawki? Bo 2mg cos slabo dziala i dorzucilbym pół krzyżyka czyli 1mg
?
  • 1543 / 331 / 0

można dorzucić taką dawkę, zadziała z pewnością. jedynie minie trochę więcej czasu zanim się załaduje.
  • 4203 / 604 / 16

A pół klona nie starczy >?
  • 428 / 14 / 0

Ile czasu Trzeba jeść klona/alpre zeby po odstawce mieć silnego skręta????
Bo ja jem już z 4tygodnie raz alpre raz klona, i w sumie np jak alpra ze mnie zeszla(po 15h okres poltrwania sie konczy) i czulem sie normalnie ale jadlem wtedy tez kodeine więc może znieczuliło mnie to
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

Czy można brać mianseryna i ketrel razem proszę o szybką odpowiedź
  • 7241 / 733 / 0

Można, ale to chyba zły temat wybrałeś ziom.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 173 uczestników Wejdź na czata