NIE PRZESTAWAJ!

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 8 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 111 / 43 / 10

Skoro tu jesteś to przez Twoją głowę przechodzą myśli o zaprzestaniu przygody ze środkami odurzającymi. Każdy z nas czasem miewa podobne przemyślenia. Przychodzą bez powodu, przychodzą w efekcie pokuty za zachowanie, przychodzą a my się wstydzimy. Ileż to razy postanawiałem sobie że to już jest na prawdę koniec, trwałem w postanowieniach dłużej, krócej- zawsze do czasu.
Po kilkunastu latach ćpania, otwartej i świadomej bani stwierdziłem że nie tędy droga. Nie tędy bo prowadzi do abstynencji której zwyczajnie nie chce. Postanowiłem że zaakceptuje swoje słabości, podzielę się nimi z otoczeniem by nie mieć wizerunku skurwysyna. Zostałem oficjalnie ćpunem i alkusem szerzącym patologię.

Pierdole na niby kończyć z nałogami, ja tego zwyczajnie nie chce. Życie wymusza tylko minimalizacje częstotliwości i intensywności, wszystko zostawiam jak jest od nastu lat. Kamień spada mi z serca i żyje dalej. Po swojemu- taki jest mój wybór.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 733 / 0

Ja tez robiłem wiele detoksów, więcej dni-mniej ale zawsze wracałem z podkulonym ogonem.Ja nie mogę żyć na trzeźwo, nie odbieram trzeźwego świata jak nie ćpający cieszy się z prostych rzeczy tak ja muszę być naćpany, żeby się z czegoś cieszyć.Mogę wytrzymać kilka godzin, ale już wiem, ze mam wyliczona dawkę benzo na któraś tam godzinę i czuje wewnętrzny spokój.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Medyczna marihuana w opiece paliatywnej i w leczeniu bólu

Pod tym hasłem Fundacja Krok Po Kroku z Oławy organizuje we Wrocławiu już V Międzynarodową Konferencję z cyklu „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, skierowaną do lekarzy i pacjentów zainteresowanych leczniczymi właściwościami konopi. Najbliższa edycja odbędzie się 16 i 17 listopada we Wrocławiu.
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

Dokładnie ja też się chce się uwolnić o myśleniu o Detoxie,na zawsze.Precz z detoksem....NIE PRZESTAWAJ!
ps Może kiedyś założymy grupę,albo jak to sie teraz mówi grupiss
Rejestracja: 2010
  • 2707 / 287 / 0

A już na pewno nie próbujmy odstawiać dysocjantów !
Rejestracja: 2017
  • 4964 / 790 / 2

18 kwietnia 2019JimJones pisze:
Dokładnie ja też się chce się uwolnić o myśleniu o Detoxie,na zawsze.Precz z detoksem....NIE PRZESTAWAJ!
ps Może kiedyś założymy grupę,albo jak to sie teraz mówi grupiss
Niech zgadne alpra+ mj+ alko?

ZX

Rejestracja: 2018
  • 374 / 136 / 0

No zależy jakim się jest ćpunem. Jak się wali duże ilości w ciągach bo ma się hajs albo cały czas się za czymś chodzi to ćpanie nie jest dla takiego człowieka. Ale okazjonalnie przyćpać można. No pewnie, okazja jest codziennie, ale można to robić od święta, tak jak jest już teraz, he he he.

Ale to trzeba dorosnąć do tego, żeby nie ćpać w ciągach.
Rejestracja: 2011
  • 348 / 45 / 0

Ja przestałem, chociaż potrzebny mi był ośrodek leczenia uzależnień i polecam trzeźwe życie, podobało mi się. 3 lata czystość, naprawiłem mnóstwo rzeczy w swoim życiu, zacząłem normalnie pracować, poznałem dziewczynę, wróciłem do rozwijania pasji do hobby,poszedłem na terapię wyleczyć się z fobii. Niestety po tych 3 latach jakiś czas temu złamałem abstynencje i jest kiepsko, trzeba będzie znowu do kupy się pozbierać i rzuć to w cholerę. Niektórzy rzeczywiście potrafią przywalić od czasu do czasu i pewnie całe życie tak przeżyją. Inni mają tendencje do wpadania w uzależnienia, jak już się popadnie w ciągi, straci kontrolę nad braniem to nie ma odwrotu.
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

18 kwietnia 2019Stteetart pisze:
Niech zgadne alpra+ mj+ alko?
Zamiast alko opio

Skrócono niepotrzebny cytat. taurinnn
Posty: 8 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 172 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości