Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 719 / 163 / 0

Nie rozumiesz, rolki działają dłużej od klonów mawet, tylko ty żresz to garściami licząc chyba na fazę jak po kodzie.
  • 322 / 25 / 0

Dokładnie, tyle że tutaj nie będzie tak pięknie jak z kodeiną, że lecisz sobie na stałej dawce, a i tak często dobrze zadziała. Benzo w ciągach to kilka, max kilkanaście razy działania rekreacyjnego, później jedziesz tylko na leczniczym. Zresztą skoro niby nie masz tolerki na benzo, a takie dawki alpry na ciebie nie działają, to nie spodziewaj się cudów po żadnym z nich. diazepam jeśli brałbyś w normalnych dawkach i nie dorzucał, gdy cię nie naćpa, to może tak szybko by nie zeszło, no ale właśnie, "jeśli"...

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.
  • 199 / 3 / 0

Zamiast fazy tylko ból żołądka/głowy i mdłości. Dlaczego? Dosłownie jak struta.
Łączone z DXM (100mg) I Aviomarinem (1 tabletka, na mdłości, bo jakoś zawsze rzygam jak do tego wypije/zapalę) :trucizna:
Zaznaczę, że zdecydowanie nie jestem początkująca.
  • 6830 / 629 / 0

@ueafa
Obstawiam przedawkowanie.Właśnie typowe dla opio mdłości i ból żołądka no i do tego DXM który tez jest ``rzygogenny`` :rzyg:
P.S. Ile tej kody wzięłaś ?
  • 199 / 3 / 0

@UJebany 720mg. Ale to moja typowa dawka właśnie.
Tak jakby coś z moim brzuchem nie tak było.
  • 6830 / 629 / 0

@ueafa
Może się objadłeś przed kodeina ? Wypiłeś kawę czy energetyka ?Albo żołądek się zbuntował od ilości Sulfogwajakolu ? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
  • 719 / 163 / 0

Przechodz na antka, albo lykaj IPP. Zapijaj colą, może zainwestuj w bactilac a doraźnie miej nospe. Możesz to też olać, ale będzie już tylko gorzej. Sulfo to straszny syf w takich ilościach. Ogranicz też alko i ostre żarcie.
  • 576 / 27 / 0

Pierwszy raz zrobiłem dziś z koda taki myk. W nocy 150mg kody 2h posiedziałem miło było, poszedłem spać na 6h~ wstałem rano i poszło 150mg znów i pogrzało lepiej. Większych dawek nie brałem bo już mi się nie opłaca wydawać ilości rzędu 30zł~ za chwilę przyjemności :korposzczur:
  • 6830 / 629 / 0

@Rokison
Jak już wydawać 30 złotych na kodeinę i to nie wiadomo czy poklepie to chyba lepiej przerzucić się na DHC, Oxycodon a w ostateczności majkę albo hel. :hel:
  • 890 / 124 / 0

Mieliście wariowanie neuroprzekazników podczas jedzenia czegoś w trakcie fazy? Ja wypiłem 2 syropy thiocodin i jak faza wręcz mi się rozpraszała, zjadłem jedną kanapkę ze świątecznym mięsem, buraczkami i chrzanem i w pewnym momencie w trakcie jedzenia myślałem że odlecę, faza wróciła większa niż przed spożyciem.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata