DXM - Pierwszy raz

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 1114 Strona 112 z 112
Rejestracja: 2018
  • 32 / 4 / 1


Cześć, ludzie!

Tak właśnie sobie na wpół planuję weekendowy lot na 450mg (mój drugi raz, pierwszy to 360mg).
No, tyle że ten pierwszy to może jednak nie w nawiasie.
Ogólnie w sylwestra upiłam się strasznie i włączyła mi się straszna głupawka. Ok 1:30 wpadłam na genialny plan wpieprzenia Tussidexu w liczbie 12 tabletek. Sam trip był ok, tylko miał trzy główne wady:
1. Czas - od poniedziałku w nocy do czwartku wieczorem silna dysocjacja, nie było mowy o pójściu do pracy.
2. Kolejne kilka dni ból właściwie wszystkiego, leżenie w łóżku całymi dniami itd.
3. Oprócz "gjenialnych" przemyśleń na temat natury Wszechrzeczy wymyśliłam sobie, że ja już ogarnęłam to ćpanie (za dużo emki) i że już będzie ok, blablabla, wjebałam się z powrotem %-D i przy okazji jeszcze dosypałam spida.

(Mnie generalnie większość rzeczy długo trzyma, kartony zdarzało się, że nawet 24h, emka raz 20h, nie wiem jak, poszłam spać na 7h w międzyczasie, zebrałam się, wyszłam na autobus, w autobusie od nowa O.o)

Zastanawiam się, jak to rozegrać, żeby te trzy negatywy zminimalizować. Jestem w raczej lepszym stanie psychicznym, niż wtedy, ale w sumie to nie mam pewności.

A skoro już o rzyganiu mowa, to ja na moim dziewiczym 360mg rzygałam, mimo braku treści w żołądku praktycznie.

wiwka14
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Wie ktoś o co mogło chodzić jak po 270mg klepło mnie na tyle że z tej lekkości dochodziłem do siebie przez tydzień? Przy wadze ok. 50 kg, wciąż wydaje mi się to dziwne no bo jednak tydzień czasu pojebanego movementu

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Kokaina w bananach. Ciekawe odkrycie w polskim sklepie

"Policja ustaliła, że owoce dostarczono z hurtowni w Siedlcach. Ta z kolei zaopatruje się w firmie w podwarszawskim Płochocinie" - informuje RMF FM.
Rejestracja: 2017
  • 34 / 4 / 0


@GameFace
Na forum masz temat pod nazwą "DXM nadwrażliwość", dużo informacji możesz tam zaczerpnąć. Mogę przytoczyć stamtąd jedną wiadomość: "Jak sam widzisz u osoby z blokiem CYP2D6 stezenie DXM maleje wolniej, dlatego dziala on na nich silniej i dluzej."
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


@F@Fabio21
Nie znam sie na temacie jakoś nie wiadomo jak ale z tego co wiem to cyp2d6 odpowiada tez m.in. za kodeine, ktora nigdy nia mnie nie dzialala jakos mocno mimo duzych dawek wiec nie wiem, czy to ma cokolwiek do rzeczy ale jesli tak to nie wiem jaka inna przyczyna moze byc
Posty: 1114 Strona 112 z 112
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość