Bezsennosc, problemy ze snem temat ogolny

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 716 / 160 / 0

Wątpię żeby ćpun dostał l4. Może za opłatą. Może.
  • 1542 / 132 / 1

Psychiatra prywatne powinien wypisać, tym bardziej jak pójdziesz rozbity i szczery autentycznie szukając pomocy

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Lublin: uprawomocnił się wyrok za wytwarzanie marihuany w celach leczniczych

Sąd Apelacyjny w Lublinie utrzymał w mocy we wtorek (23 kwietnia) wyrok miejscowego Sądu Okręgowego, który wymierzył karę pozbawienia wolności w zawieszeniu i grzywny mężczyźnie oskarżonemu o wytwarzanie i podawanie marihuany w celach leczniczych.
  • 96 / 6 / 0

L4 w kazdym momencie...od rodzinnego,psychiatra też da...zwlaszcza, że jakieś leki już wypisał,ale antydepresanty, to nie moja bajka. Jednak nie mogę z pracy w tej chwili zrezygnować...nawet na chwilę. Z resztą zaraz trochę wolnego bedzie.
Może jest tu ktoś,kto miał podobne stany na detoxie? Uciążliwy ból nóg i ramion...bezsenne noce. Psychicznie jestem w normie. Gorzej fizycznie...ósmy dzień,zaraz noc,a ja męczę się,tak jak drugiej i resztę nocy. Nie mogę wyleżeć nawet 20 minut. Skaranie boskie z tym bunondolem. 2 lat łykałam i mam dość...wie ktoś moze ile trwa taki skręt? Ile przede mną czsu by potem normalnie funkcjonować?
Wdzięczność za poradę
  • 4653 / 624 / 0

temat nie dotyczy l4.
  • 96 / 6 / 0

Oczywiście że nie dotyczy L4...możliwość pójścia na L4 jest ....tylko po co? Gorsze sytuacje były i dałam radę. Tym razem nie wrócę do opiatów...za stara na to jestem :)
9ty dzień...od piątku śpię razem 6 godzin z minoną nocą.
Wczoraj hydroxyzyna około 18tej ale tak mnie córka wkurwiła,że tabletka z bani wyparowała. Katowałam się do 4tej....o 6tej zadzwonił budzik.
Właśnie ogarniam wyjście do roboty. Służba norodowi nie jest w stanie przeczekać moje fanaberie.
Zaczęło się od wizyty u neurolog z chorym kręgosłupem. Nim wydała skierowanie na rezonans już miałam rp na Tramapar w dłoni...no to poszło w blisko rok. Detox w szpitalu i substytucyjnie bunondol 0,2.....no cudownie...i tak dwa lata. Szpital nie wchodzi w grę. Wcześniej nie wiedziałam jak tam jest. Ostawiłam sama. Z dnia na dzień. Nie zmnieszałam dawki wcześniej...a walołam tego mnistwo.
Jestem bez tabletek 9ty dzień. Noce są najgorsze. Ukrywam się dniami za przeziębieniem. Kicham jak wariat....to jeden z objawów odstawienia.
Dalej poszukuje dobrych rad na bezsenność...pozdro.

P.s. Koszmar najgorszy nie jest w stanie porównać się z moim porannym wyglądem .
  • 6819 / 627 / 0

04 grudnia 2018Mirekb2930 pisze:
Biorę 5 dzień Clonazepamum TZF i śpię.
Marny pomysł, później bez klona nie zaśniesz.Chyba, ze będziesz stosował maksymalnie 2 tygodnie. :tabletki:

@Dycha
Ogarnij sobie na te kilka nocy jakieś benzo nasenne albo z-drugs, bierz maksymalnie do 2 tygodni i później próbuj spać bez wspomagaczy jak odejdą objawy odstawienia.
  • 96 / 6 / 0

@UJebany
....a konkretniej?
Plizzzzzzzzzz
  • 6819 / 627 / 0

@Dycha
No napisałem Ci konkretnie.Ogarniasz coś na sen, objawy abstynencji mijają - odstawiasz pastylki na sen.
Musisz wyczuć kiedy mina objawy odstawienia buprenofiny i wtedy zakończyć leczenie anksjolitykami.
  • 1561 / 551 / 0

To już lepiej neuroleptyk o działaniu nasennym kwetiapina, albo chlorprotiksen, w odpowiedniej dawce. Przynajmniej nie ma ryzyka że się wjebie, a nawet 1 msc może jechać i bezsenność z odbicia jej nie grozi
  • 6819 / 627 / 0

@LOBO87
Masz racje.Ze skłonnością do opio łatwo się morze wjebać w anksjolityki.Do tego zestawu co napisałeś olanzapina tez działa silnie nasennie w dawce 20 mg.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata