Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 618 / 83 / 0

Przede wszystkim jak pierwszy raz bierzesz jakąś substancję to lepiej przetestować jej działanie solo, w małej/średniej dawce. Ty na pierwszy raz zajebałeś ponad 300 mcg LSD a na peaku jeszcze emkę dorzuciłeś. Taka dawka LSD do candyflipa jest zdecydowanie za dużo imo, nic dziwnego że serce zaczęło wariować. Jak emka schodzi podczas candyflipa to łatwo o bad tripa niestety. Następnym razem uważaj z dawkami i miej benzo/opiekuna.
  • 2 / 2 / 0

@IceN1H3 Dzięki za uwagi.
Natomiast, nie zgodzę się z Tobą. Nie doczytałeś.
Po tym wydarzeniu nie raz powtarzałem różne dawki.
Uważam że, 300-400 ug dla osoby która micodosuje od kilku tygodniu LSD, w dawkach 10-20 ug x every2day, jest jak ok. 100-120ug dla osoby bez tolerki. TO FAKT.
80-100mg MDMA - też nie jest końską dawką.
Zgodzę się, że na pierwszy raz to za dużo dla psychiki. Przynajmniej 2 razy sajko, 2 razy emka, potem możemy bawić się w łączenie.
Podkreślę że emkę brałem z powodzeniem w dawkach 500mg, bez żadnych BT.
Dobrze nie łączyć. A najlepiej w ogóle zrezygnować z emki.
Czytałem wiele BT o owym połączeniu.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

SIN vs. Facebook, runda pierwsza

Ciekawe i bezprecedensowe rzeczy dzieją się w państwie Polan, a raczej na jego styku z dominium Marka Zuckerberga. Dobrze Wam znana Społeczna Inicjatywa Narkopolityki złożyła właśnie pozew przeciwko Facebookowi w związku z jego cenzorskimi zapędami.
  • 7 / / 0

Ja kiedyś bez tolerki wziąłem ok 400-450 ug LSD i już jak schodziło dorzuciłem MD(A?MA?) i mi pomogło się podnieść na nogi po ciężkim tripie. Ale na sam peak do dużej dawki to bym nie brał.
  • 396 / 44 / 0

planuję chyba dziś 200ug 1-p + 20mg mipro, mocno mnie to poskłada motorycznie (w sensie iść tripować do lasu, czy lepiej nie, bo mi poprzestawia grawitację i będę wracał na czworakach)?

Jak z bodyloadem? Poza imbirem i piwkiem na rozluźnienie raczej się nie będę niczym wspomagał.
  • 618 / 83 / 0

Przy 300 mcg 1P normalnie chodziłem, ale na peaku już pojawiały się lekkie problemy z motoryką. Możesz iść do lasu jeśli jesteś pewien, że obędzie się bez przypałów, najwyżej zostaniesz tam aż peak zacznie schodzić xd
U mnie 1P nie powoduje praktycznie żadnego bodyloadu, jak brałem 100 mcg + 30 mg miprocyny imbir znióśł BL do zera, więc podejrzewam, że u Ciebie będzie podobnie. Lokomotiv z imbirem znosi całkowicie bodyload przy homipcie u mnie, zniósł nawet większość bodyloadu przy 900 mg DXM
  • 396 / 44 / 0

No spoko 300ug 1-p też u mnie było ok z motoryką, ale takiego mixu z miptem jeszcze nie testowałem i nie wiem czy nie przecholuję. No nic, zostanę w domu aż się załaduję i zobaczę później jak z siłami na spacer.
  • 618 / 83 / 0

Myślę, że aż wskazane byłoby pójść sobie na spacer. Ja żałuję, że na 300 mcg 1P nie miałem okazji specjalnie pochodzić po dworze. 200 mcg 1P + 20 mg miprocyny to powinien być właśnie trip na poziomie 300 mcg 1P, tylko krótszy. Pamiętaj o słuchawkach i czymś do jedzenia, nie wyobrażam sobie jak zajebista musi być synestezja na łonie natury z ulubioną muzyką, a przy takich dawkach jest duża szansa na coś takiego.
  • 396 / 44 / 0

Spoko, zdam relację ;) Chyba faktycznie spacer musi być, bo jest dziś zbyt ładnie na dworze. Ale taki krótki, zbyt wiele razy na tripie butowałem po 10-15 km i później byłem totalnie wykończony.

----------------

o czowiekiu co tu się dzisiaj stało wymykka się slowom w tej chwili (podróż życia, na złe i da dobre, wzloty upadki, ego już nie martwe a rozłożone analitycznie na wibrujace struny życia) rozmowy z absolutem (z samym sobą?) uczucie geniuszu i szaleństwa podzielone brzez zero

jeśli pogubię tych skrawkóch histori to moe popełnie pierwszy ever trip raport, bo chyba to był prawdziwy leivechanging trip jakiego potrzebowałem

Scalono. taurinnn
  • 618 / 83 / 0

I o to chodzi xD Mentalna strona zarówno miprocyny jak i 1P jest zajebista, w mixie dają super euforię i ciekawe rozkminy. Z psychodelików które próbowałem to dla mnie jest idealny mix. 1P - LSD to mój ukochany psychodelik solo, miprocyna jest super w mixach, czy to z 1P, czy to z DXM, czy to z MDMA. Niedługo mam w planach wziąć 40 mg miprocyny z moją ukochaną, ona tylko 20 mg bo to jej pierwszy raz z psychodelikami. Natomiast w wakacje mam już plan na 300 mcg 1P + 30 mg miprocyny, ależ to musi być wizualny i mentalny rozpierdol. Lizerki dają niezwykłą klarowność myśli, miprocyna dodaje zaś euforii i lekkiego mindfucka. Lepszy od tego mixu jest tylko mix miprocyna + DXM, ale to jest przepis na trip łóżko + słuchawki.
  • 285 / 14 / 0

Ok 30mg 3-HO-PCE zapodane w kapsułce. Wejście objawiło się znieczuleniem bolącego zęba. Dysocjacja na poziomie podobnej dawki eticyklidynonu. Mało wizualne dyso. Czas działania około 5-6 godzin aczkolwiek nie mogę do końca określić, bo w drugiej godzinie działania dorzuciłem ok 50mg homipta. Dopalałem co godzinkę też mj, łacznie ok 0,2g rozłożone na 5 dżointów, których wypełnienie stanowił 4-5% szusz CBD. Dodawało to trochę kreatywności do tripa, ale będąc świadomym swojego uzależnienia jeszcze bardziej uderzało mnie, że powinienem zaprzestać palić całkowicie. To był dobry terapeutyczny trip, poluzowałem nowe mechanizny obronne co przekłada się teraz na jakość śnienia i treść snów.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 93 uczestników Wejdź na czata