Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1442 Strona 110 z 145
Rejestracja: 2010
  • 4599 / 768 / 25

Rzadkie zjawisko.
Najbardziej przypałowo jest jechać autem osobowym, na takie polują.

------------------------------------------------

Jak Holandia, to tylko rower.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

jak w amsterdamie dostac na ulicy cos poza grzybami i trawą? czy sa tam osoby sprzedajace to, jak ich rozpoznac oraz co powiedziec? czy mamy pewnosc do tego co dostajemy na ulicy?

Scalono z wątkiem ogólnym Holandii. taurinnn

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

"Elitarny" narkotyk w więzieniu

„Venus”, „Erox”, „Nexus”, „MFT” lub po prostu: 2C-B, czyli tzw. (przez kogo?) elitarny narkotyk, który od co najmniej dwóch lat jest na topie wśród bywalców wielkomiejskich klubów, znalazła pielęgniarka z Zakładu Karnego w Chełmie. Przesyłka miała trafić do jednego z osadzonych.
Rejestracja: 2012
  • 151 / 30 / 0

Zazwyczaj sami ci będą oferować ale nie bierz od takich na ulicy bo ci sprzedadzą syf. Parę osób się poważnie zatruło biorąc niewiadomo co od tych typków co oferują w cetrum miasta. Jeśli jesteś tam na dłużej to najlepiej zamówić z neta. A jak tylko na krótki wypad to nie pomogę, bo sama w Amsterdamie używam legalnych rzeczy
Rejestracja: 2014
  • 3454 / 426 / 0

01 kwietnia 2019Fedcm pisze:
jak w amsterdamie dostac na ulicy cos poza grzybami i trawą? czy sa tam osoby sprzedajace to, jak ich rozpoznac oraz co powiedziec? czy mamy pewnosc do tego co dostajemy na ulicy?
koks dostaniesz i MDMA bez problemu tylko musisz pierw poznać odpowiednich ludzi którzy mają do tego dojście. Nie kupuj od typów z ulicy bo duże ryzyko wałka.
Online

Re: amsterdam

Rejestracja: 2014
  • 1520 / 355 / 5

Nie bierz od byle kogo. Był gościu co sprzedawał "koks" na święto króla. Opierdolil ludziom gipsu i hospitalizacje
Rejestracja: 2015
  • 288 / 39 / 0

w sumie wszystko w tym temacie powiedziane zostało. odradzam kupowanie czegokolwiek w centrum od ulicznych dilerów, jakieś 90% procent z nich nastawionych jest na wałkowanie turystów. bywają strasznie nachalni, proponują darmowego sampla, trują dupę strasznie jak tylko wjedziesz z nimi w konwersacje. raz tylko zdecydowałem sie na zakup koksu tam na ulicy, gość zaproponiwal FREE TASTE. towar zajeżdżał chrzanem, po sniffie znieczulił jak trzeba, ale postawilem warunek, że kupie tylko to co jest w worku z którego dał mi spróbować ;) coś tam na początku kręcił, że w tym nie ma pełnego grama, ale koniec konców zgodził się. mimo wszystko odradzam, paradoksalnie mniejsze prawdopodobieństwo wyjebki to dogadać się z lokalnym ćpunem. oni wiedzą kto ma dobry towar.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Witam.
Czy w ktoryms smartshopie Eindhoven, Tilburg, Nijmegen, Den Bosch i okolice dostane 3mmc, 4mmc? Ewentualnie moze ktos ma mozliwosc pomoc
Rejestracja: 2007
  • 370 / 17 / 0

Nie wiem, wiem natomiast że w Arnhem (+ - 25km od Njmegen) 3-MMC idzie ogarnąć w smarshopie na luzaku.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Gdzie w tilburgu szukac koko ew. Jakies 3mmc,4mmc
Rejestracja: 2010
  • 4599 / 768 / 25

koks od ciapatych, 3mmc kupisz na stronach z RC.
Posty: 1442 Strona 110 z 145
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1508 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości