Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Sposób na dwie paki

39%
Na dwa paragony poproszę
90
4%
Ale jak to jedna? U konkurencji dają dwie
10
1%
Prawienie komplementów
3
9%
Symulowany kaszel / ból zęba
20
4%
Udawanie nieobliczalnego ćpuna/ bycie nieobliczalnym ćpunem/groźby
10
4%
Załatwienie recepty
10
1%
Podrobienie recepty
2
3%
Branie na litość
8
9%
Podejście do drugiego okienka
22
17%
Wyjście z apteki i ponowne wejście
39
6%
Łączenie różnych produktów z kodeiną np antek + tjoko
14
2%
Łapówka
5

Liczba głosów: 233

• 1206 / 138 / 0

Nie nazwałabym tego pierwszą ligą, tylko ostatnią. Ale moje gratulacje. A najbardziej zazdro, że masz to już w sobie...
  • 566 / 118 / 0

Oj no wiem przecież. Trochę humoru ludziska, wiosna jest, podwyżka w pracy tez, towar solidny, żyć nie umierać.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Sprzedawał dopalacze, sąd go uniewinnił. Luka w prawie?

Sąd Okręgowy w Piotrkowie ponownie uniewinnił 31-latka, z Pabianic, który sprzedawał dopalacze w Bełchatowie. W 2016 r., gdy mężczyznę zatrzymano, handlowanie dopalaczami nie było karalne. Prokuratura oskarżyła go więc o wprowadzanie na rynek substancji szkodliwych dla zdrowia.
  • 6350 / 551 / 0

15 kwietnia 2019WrakCzlowieka pisze:
Wracam do pierwszej ligi. Heroinka i klonik.
Wbijam do Ciebie na chatę, nie ma opcji - częstujesz mnie tym wszystkim %-D
  • 566 / 118 / 0

To jeszcze dodam ze oxy zostały 2 tab 80mg i jakis cydr w lodówce.
  • 3168 / 261 / 0

Po co gracw horrory na narkotykach ktore niwelują strach ?😛 Dla mnie bezsens
  • 1673 / 230 / 2

Też mi zostały dwa oxy a potem niech thiocodin zaleczy gila do kolan, zimno ciepło i ziewanie co 5 sekund... niech zaleczy...
  • 1206 / 138 / 0

Ja dzisiaj bawiłam się w ogrodniczkę. :D Zasiałam maki w ogródku przed wieżowcem, gdzie mieszka moja rodzicielka, kilka ziarenek wsypałam do kaktusa na oknie, a reszta (4 opakowania) pójdą do doniczek i/lub ogórka przed blokiem kumpla, u którego bywam prawie codziennie. :D Życzcie mi szczęścia w ogrodnictwie!
  • 1177 / 46 / 0

No i się naćpałem. 2 miesiące trzeźwości z jedym wypadkiem. poszła duża paka tjoko, 4mg klona i szklanka whisky. Pewnie będę musiał dorobić jeszcze :D
  • 566 / 118 / 0

Z residenta to taki horror jak z kofeiny stim. Zwykle strzelanie, ale fajne.
  • 287 / 33 / 0

Nowe residenty nie sa zadnymi horrorami. Nie takimi jak cpanie leku na kaszel z rakotworczymi wypelniaczami, zdecydowanie. Choc podobno ten biohazard jest akurat ok i straszy. A te stare, za czasow PSX, wpedzaly moj nastoletni mozg w stan prawdziwej bojazni. Pamietam te czasy. Psx i ziomki na chacie, mialem tez stol do bilarda i czesto wolna chate ale czasy.

Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata