Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 325 Strona 33 z 33
Rejestracja: 2016
  • 304 / 8 / 0


Mix dla samobójców, sam kilka razy uszedlem z życiem. Przypaly które ciężko latami odkręcić. To było przez moje uzależnienie od alkoholu i nieznajomość i brak szacunku do bzd. Teraz samo benzo i alkoholu nie dotykam rok jakiś juz.
Rejestracja: 2011
  • 6350 / 551 / 0


Można spokojnie sobie wypić 1 - 2 piwa ( 6 volta ) czy lampkę wina albo troszkę wódeczki .Byle nie przesadzać z benzo, wiec wrzucić możliwą najmniejsza dawkę która działa na nas rekreacyjnie i o to takim sposobem nie będzie przypałów, urwania film etc.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Przechwycono gigantyczny transport kokainy. Zmierzał do Europy

Amerykańskie władze udaremniły gigantyczny przemyt kokainy. W ręce celników wpadło 1,6 tony białego proszku. To największa udaremniona próba przemytu od niemal 25 lat.
Rejestracja: 2010
  • 182 / 3 / 0


0.5 alpra +desperados. przez 3 lata nie bralem benzo. ogolnie chill jakbym z 7 wypil browarow ale bez tej sennosci/sedacji jak kto zwal poprostu luz blus. moge pisac o wszystkim o czym chce majac wyjebane. te leki to zbawienie dla nerwicowców. gorzej z tego wyjsc ale ch*j tam :)
Rejestracja: 2011
  • 6350 / 551 / 0


@wolakseak
Brawa dla Ciebie za rozplanowanie dawkowania.Słuchajcie tego pana.Można wziąć benzodiazepiny oraz wypić i wejść w zajebisty stan.Nie trzeba opierdalać blistra klonów i pić litrami wódę.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0


Mam wyrok w zawieszeniu właśnie po takich miksach. Najgorsze, ze stoisz w sądzie jak idiota i słuchasz co naodpierdalałeś, a chuja z tego pamiętasz. I jeszcze jacyś świadkowie, których w życiu na oczy nie widziałeś, gadają że latałeś po całym osiedlu nożem.
Posty: 325 Strona 33 z 33
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości