Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 378 Strona 33 z 38
Rejestracja: 2011
 • 7241 / 726 / 0


Można spokojnie sobie wypić 1 - 2 piwa ( 6 volta ) czy lampkę wina albo troszkę wódeczki .Byle nie przesadzać z benzo, wiec wrzucić możliwą najmniejsza dawkę która działa na nas rekreacyjnie i o to takim sposobem nie będzie przypałów, urwania film etc.
Rejestracja: 2010
 • 187 / 5 / 0


0.5 alpra +desperados. przez 3 lata nie bralem benzo. ogolnie chill jakbym z 7 wypil browarow ale bez tej sennosci/sedacji jak kto zwal poprostu luz blus. moge pisac o wszystkim o czym chce majac wyjebane. te leki to zbawienie dla nerwicowców. gorzej z tego wyjsc ale ch*j tam :)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.
Rejestracja: 2011
 • 7241 / 726 / 0


@wolakseak
Brawa dla Ciebie za rozplanowanie dawkowania.Słuchajcie tego pana.Można wziąć benzodiazepiny oraz wypić i wejść w zajebisty stan.Nie trzeba opierdalać blistra klonów i pić litrami wódę.
Rejestracja: 2019
 • 21 / 2 / 0


Mam wyrok w zawieszeniu właśnie po takich miksach. Najgorsze, ze stoisz w sądzie jak idiota i słuchasz co naodpierdalałeś, a chuja z tego pamiętasz. I jeszcze jacyś świadkowie, których w życiu na oczy nie widziałeś, gadają że latałeś po całym osiedlu nożem.
Rejestracja: 2016
 • 533 / 32 / 0


Up
Rozumiem Cię doskonale
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
 • 350 / 28 / 0


15 kwietnia 2019Psychopatycznymisiu pisze:
Mam wyrok w zawieszeniu właśnie po takich miksach. Najgorsze, ze stoisz w sądzie jak idiota i słuchasz co naodpierdalałeś, a chuja z tego pamiętasz. I jeszcze jacyś świadkowie, których w życiu na oczy nie widziałeś, gadają że latałeś po całym osiedlu nożem.
Witaj w klubie, też mam sprawę za hałasowanie i latanie po osiedlu z nożem. Tak to już jest coś do picia plus benzo.

Z reguły na szczęście jest tak, że nic nie pamiętając działasz jak natura chciała: jakaś urocza Pani na ulicy każe Ci pójść do domu spać to pójdziesz i pod blokiem zaśniesz, itp. Jednak nie zawsze do końca tak musi być, wszystko zależy od wyspania, trzeźwości umysłu itp. jak nawinął Ujebany - dawka terapeutyczna plus coś do picia w również w dawce terapeutycznej tj. drink, piwko w domu i jest oka.

Znam opowieść typka co wziął blister wypił halbę (wódkę) i ocknął się bez spodni w samych majtkach w innym mieście (reality - opowiadane przez niego samego do mnie, gdy byłem na AA).

U mnie aktualnie 1 paczka Acodin 1 paczka Thiocodin plus dwa piwka. A od jutra cold turkey.
Rejestracja: 2015
 • 1554 / 40 / 0


Tripowalem ostro na bromo dragonfly csy tam huj wie czym , ogolnie to dysocjcscja sle to ogarciecia

Jak jak stwierdzilem ze cel mojej podrozybsostal osiagniety to zarzucilem moce piwo 7.2% I 4 ml etizolamu

To juz chyba wiem jaka dawka to zdrajca...
Przynajmniej spale w tym xzasie.. od 5 do 18

WRB

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 804 / 27 / 0


10 kwietnia 2019rodozz313 pisze:
Mix dla samobójców
Idealne określenie, zgadzam się z tym w 100%. Kilku krotnie próbowałem kontrolowanie wypić tylko piwko, dwa max, zawsze kończyło się to strasznym zgonem i narobione od zajebania syfu, dosłownie %-D
Rejestracja: 2015
 • 1554 / 40 / 0


No zaluje ze nie miałem więcej piwa to by zamiast nadmiaru eti poszło
Rejestracja: 2011
 • 7241 / 726 / 0


Po benzo + alko nie na odpierdalalem zbytnio.Za to po samych benzo ( typu zjadanie calej paczki lorazepamu + paka pregabaliny i doprawione diazepamem, ) duzo rzeczy sie zrobilo ktorych pozniej zalowalem.
Posty: 378 Strona 33 z 38
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Anilorak93 i 1 gość