PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 520 / 122 / 0

Dla tych którym serce zabiło mocniej, że może coś drgnęło... No chyba nie. Fresco 8H.1902.39 Francja: przepłuczka tak ciemna, że aż mi się gęba roześmiała, ale goryczy zero. Smak, pomijając lekkie pieczenie, jak te czeskie popłuczyny. Dam znać jeżeli jakimś cudem zadziała. Mam gile i sraczkę, więc raczej zauważę różnicę.
  • 175 / 8 / 0

I jak, zdjęło chociaż gila odrobinę?

Smak ma dla mnie prawie największe znaczenie - mocarze były takie gorzkie, że bez dodania cukru/miodu nie było opcji żeby to wypić, takie gorzkie, wykręcało mordę, a do tego czasami trzeba było przepić jakimś sokiem.
A te dzisiejsze maki to się pije jak herbatkę.

Byłem wczoraj w Tesco i tam nadal tylko mielone gówno. Święta tuż tuż.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Szwedzkie gangi ukrywają narkotyki wśród bawiących się dzieci

Ukrywają je w skrytkach na przystankach autobusowych, na sklepowych półkach lub w publicznych bibliotekach. Teraz przyszedł czas na przedszkola.
  • 718 / 163 / 0

Małe zielone kerfy nie były takie gorzkie a klepały mocno, tylko krótko. To były serie .16 i .18 chyba, taki przykład. U mnie w Nettach całe półki baka... czeskich. Mam inne opcje, ale za makiem tęskno.
  • 520 / 122 / 0

Wspomniany wyżej Fresco jest chyba o połowę słabszy od tamtych wspominanych parę stron temu. Pięć godzin od jego wypicia wrócił mi dyskomfort ze strony brzucha. Rozczarowanie tym większe, że ta przepłuczka naprawdę cholernie dobrze wyglądała.

180

• 41 / 3 / 0

@reksio1911
Teraz jadę na buprze i z tego co ty czytam i widzę w sklepach na ten moment raczej nie zejdę na makową drogę-za dużo cierpienia bedzie😓.
  • 80 / 9 / 0

.55 jeszcze bardziej chuj warty niż .56, moc jak tureckie bakalnussy, tylko że dłużej pewnie działa
  • 75 / 5 / 0

No na te tureckie maki faktycznie chyba szkoda zachodu, próbowałam parę razy fiestę, a dziś dałam szansę Aga Holtex właśnie z Turcji w ilości 1,5kg, obiecująco gorzki, obiecująco się rozkręcał, wyraźny aż męczący wjazd na ciało, a potem pizda z makiem, zmuła i okrutny zawód, zwłaszcza że cena 8zł za 200g to jawne, kurwa, przegięcie pały.
  • 133 / 8 / 0

U mnie rzut .55 baka. Wygląda bardzo fajnie. Pełno syfików i róznokolorowych ziarenek.
Obczaje moze jutro jak działa. Powinno być spoko. Tylko nie wiem czy poczuje bo ostatnio bawiłem sie helem i oxy
  • 520 / 122 / 0

A .56 co żeście płukali to były duże czy małe paczki? Bo wydaje mi się, że wcześniej były duże, może się mylę, a teraz udało mi się wyszperać małe. Czy coś mi się miesza, i te .56 to tylko małe się zdarzają? W Bakallandach potrafi być zauważalna różnica w tej samej serii między dużymi i małymi paczkami. Ktoś płukał małe?
  • 33 / / 0

ja plukalem male baka .56 w ilosci 2x 250g, ten mak to jest cos typu 10 min troche milego wchodzenia w nogi po czym nic juz sie nie czuje, nawet tego uczucia w nogach. co najwyzej jak sie skupisz to zauwazysz jakas sedacje, ale tak minimalnie, nie warto ogolem. mak ostatni raz plukalem pare msc temu wiec.. ten mak ocenilbym na 0,1/10
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 78 uczestników Wejdź na czata